Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 00:43:54 -6h
Tokio (Japonia) 14:43:54 +8h
Sydney (Australia) 15:43:54 +9h
Londyn (Anglia) 05:43:54 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

Kredyt na samochód z najniższą ratą

22.12.2017 12:13 piątek

358 zł miesięcznie – tylko tyle może wynieść rata kredytu na samochód. Taką ofertę przygotował SEAT na nową Ibizę. Każdego, kto nie wierzy, że możliwa jest tak niska rata kredytu na nowy samochód, powinien przekonać kalkulator Kredytu Moc Niskich Rat. Wystarczy odwiedzić stronę internetową z ofertą SEAT Financial Services i przeprowadzić kalkulację kredytu.
 

Kredyt na samochód Moc Niskich Rat


SEAT Kredyt Moc Niskich Rat został skonstruowany tak, że bardziej przypomina abonament na wynajem auta niż klasyczny kredyt na samochód. Aby móc maksymalnie obniżyć kwoty rat, klient spłaca co miesiąc nie całą cenę samochodu, a jedynie przewidywaną utratę wartości pojazdu w okresie kredytowania. W efekcie co miesiąc w ramach kredytu płaci się niewielką część wartości samochodu, na przykład równowartość około 1% ceny pojazdu. Nowa Ibiza jest dostępna już od 358 zł miesięcznie, przy okresie finansowania wynoszącym 48 miesięcy, wkładzie własnym na poziomie 30% i rocznym limicie 20 tys. km.

 

Kredyt na samochód – trzy scenariusze zakończeniaPrzez czas trwania umowy kredytu na samochód kupujący nie spłaci całej wartości auta. Dlatego na zakończenie Kredytu Moc Niskich Rat klient ma trzy możliwości. Pierwszą jest oddanie samochodu kredytodawcy. Ta propozycja to swego rodzaju ukłon w stronę wszystkich, którzy:

 

  •     chcą jeździć wciąż nowym autem, korzystając z możliwości zwrotu pojazdu co kilka lat i wyboru nowego modelu,
  •     nie chcą tracić czasu i pieniędzy na odsprzedaż samochodu na rynku wtórnym,
  •     a przede wszystkim swoje środki finansowe planują co miesiąc wykorzystać inaczej niż na spłacanie pojazdu, czyli na przykład odkładać, inwestować lub wydawać na przyjemności.


Druga możliwość to jednorazowa spłata pozostałej wartości pojazdu i zatrzymanie go sobie na dalsze lata użytkowania, a trzecią jest posiłkowanie się innym kredytem na spłatę auta w ratach.
 

Korzyści z kredytu na samochód


Być może w pierwszej chwili taka forma kredytu na nowy samochód może się wydawać nietypowa. Trzeba się jednak głębiej zastanowić. Otóż spłacenie kredytu na samochód trwa czasem nawet 7-10 lat (jeśli raty mają być możliwie niskie). Dziesięcioletnie auto nie jest już najsprawniejszym wozem. Dawno skończył się okres gwarancji, zaczynają się coraz poważniejże usterki. Do tego technologia i design przez dekadę poszły na tyle do przodu, że auta stosunkowo szybko się starzeją. Dzięki kredytom z niskimi miesięcznymi ratami auto można wymieniać co 3 albo 4 lata. Taki pojazd przez cały czas użytkowania jest na gwarancji, a w kolejnych latach dostępne są produkty pogwarancyjne. Do tego nie trzeba się martwić o sprzedaż starego wozu, ponieważ w umowie kredytu na nowy samochód nabywca ma zagwarantowaną możliwość odkupienia auta na koniec okresu finansowania.

 

Korzyści dodatkowe


Oprócz wyżej wymienionych zalet, kredyt na samochód oferowany przez SEAT Financial Services ma też inne atuty:

 

  •     Do jego zaciągnięcia nie jest wymagany wkład własny.
  •     W przypadku zwrotu auta istnieje możliwość wzięcia od razu kolejnego pojazdu na kredyt.
  •     W pierwszym roku kredytu w jego raty wliczony jest pakiet ubezpieczeniowy, a kredytodawca oferuje szeroki pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych.

 

 Inne artykuły z tego działu: Inne artykuły: