Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 18:04:39 -6h
Tokio (Japonia) 08:04:39 +8h
Sydney (Australia) 09:04:39 +9h
Londyn (Anglia) 23:04:39 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

BM Alior Bank - Raport Futures

14.09.2018 08:22 piątek
Wczorajsza sesja wykazała zwyżkę notowań na krajowym rynku, sprzyjała temu ogólna poprawa nastrojów na giełdach zachodnioeuropejskich. Na wykresie dziennym FW20 ponownie pojawiła się formacja harami, i ponownie będzie wymagać potwierdzenia w postaci kolejnej świecy wzrostowej (poprzednia formacja nie została potwierdzona). 

Fakt pojawienia się harami w pobliżu strefy wsparcia sierpniowego dołka z pewnością zwiększa szanse powodzenia. Na diagramie 60-min wczorajsze wzrostowe odbicie niewiele jeszcze zmienia w ogólnej obserwacji. Natomiast godne podkreślenia są wykazane względem ostatnich dołków rozbudowane, pozytywne dywergencje na MACD i RSI. 
 
Patrząc na diagramy spółek indeksu bazowego trudno jednak znaleźć wśród głównych spółek liderów zdolnych wykreować mocniejsze zwyżki
. Wczorajszy zwrot kursu napędzały głównie niewielkie zwyżki czołowych banków i PZU, na których także pojawiły się o umiarkowanej wiarygodności formacje harami. KGHM obronił podstawę ponad półrocznego kanału bocznego, ale styl odbicia (świeca szpulka z długimi cieniami) pozostaje niebyt zdecydowany. Lekkie ocieplenie zostało skierowane w stronę energetyki, ale to bardziej stabilizacja notowań po uprzednim spadku. 
 
W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na odczyty o krajowej inflacji bazowej oraz w USA o sprzedaży detalicznej i produkcji przemysłowej. 
 
Więcej informacji w załączniku
 
BM Alior Bank

Plik w formacie PDF calość w formacie PDF [ 449.19Kb ] Plik do pobrania

Inne artykuły z tego działu: Inne artykuły: