Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 04:48:23 -6h
Tokio (Japonia) 18:48:23 +8h
Sydney (Australia) 19:48:23 +9h
Londyn (Anglia) 09:48:23 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

BM Alior Bank - Raport Futures

10.10.2018 08:28 środa
Z wczorajszym dniem na krajowym rynku pojawiło się mocniejsze wzrostowe odreagowanie. Lepsze nastroje wspierało zachowanie rynków zachodnioeuropejskich. Kontrakty terminowe na DAX i Eurostoxx50 świecami „młot” obroniły wsparcie przy wrześniowych dołkach. 

Dla FW20 na wykresie 60-min kurs również odbił z obszaru wrześniowego minimum. Wtórowały temu pozytywne dywergencje wykazywane na wskaźnikach MACD i RSI. Kurs zbliża się do strefy oporu lokalnego dołka z końca września 2263 pkt. W pobliżu przebiega krótkoterminowa, spadkowa linia oporu. 
 
„Trzech białych żołnierzy”, którzy pokazali się w popołudniowej części sesji ma szansę podtrzymać dalszą zwyżkę z początkiem dzisiejszych notowań. 
 
Wskazania wykresu dziennego pozostają, mimo wczorajszej zwyżki, bez zmian
. W perspektywie ostatnich tygodni kluczowe jest formowanie układu głowy i ramion, obecnie jest kończona budowa prawego ramienia. Linia szyi jest w pobliżu 2210 pkt. Doraźnie przez dolnym wybiciem broni wykazana po wczorajszej sesji formacja harami, uwagę zwraca przyrost obrotów na wczorajszej zwyżce co może zainicjować szerszy popyt również z dzisiejszym dniem. 
 
Zmiana notowań kontraktów terminowych na główne indeksy od wczorajszego popołudnia implikuje raczej neutralny początek sesji dla FW20. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na dane produkcji przemysłowej we Francji oraz o inflacji producenckiej w USA. 
 
Więcej informacji w załączniku
 
BM Alior Bank

Plik w formacie PDF calość w formacie PDF [ 460.05Kb ] Plik do pobrania

Inne artykuły z tego działu: Inne artykuły: