Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 12:52:01 -6h
Tokio (Japonia) 02:52:01 +8h
Sydney (Australia) 03:52:01 +9h
Londyn (Anglia) 17:52:01 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

BM Alior Bank - Raport Futures

07.11.2018 08:47 środa
Wtorkowa sesja przyniosła lekkie ostudzenie rozgrzanych wcześniej nastrojów i z punktu widzenia wysokiej dynamiki ostatniego, wzrostowego odbicia, lokalna zniżka nie powinna stanowić zaskoczenia. Na diagramie dziennym jest podtrzymane przebicie oporu wcześniejszej linii szyi formacji RGR.

Kolejnym celem jest październikowe maksimum 2330 pkt., aczkolwiek po drodze do pokonania jest jeszcze spadkowa linia oporu kreślona od wierzchołka „głowy” wspomnianej formacji RGR. Niskie obroty, jak na razie, wskazują na jedynie korekcyjny charakter wczorajszego spadku, dodając do tego opadający LOP można wnioskować, że za cześć podaży odpowiada większa presja na domykanie długiej pozycji. Na wskaźnikach AT sytuacja pozostaje bez zmian, MACD podtrzymuje sygnał kupna, RSI lekko zakręca w dół od górnej linii kilkumiesięcznego kanału spadkowego. 
 
Na wykresie 60-min jest umacniany opór przy poziomie poprzedniego szczytu 2236 pkt
. Na MACD ma miejsce przełamanie w dół linii sygnalnej, RSI opuszcza strefę wykupienia rynku. Lekko opada miernik siły trendu – ADX. Na giełdach zagranicznych poranne nastroje są raczej spokojne, kontrakty terminowe na główne indeksy (SP500, DAX) wykazują niewielką zwyżkę w stosunku do kursów odniesienia. Lekkie cofnięcie notują giełdy azjatyckie. Wczorajsze wybory do amerykańskiego kongresu nie powodują napięć rynkowych. W dzisiejszym kalendarium wskazujemy na kończące się dziś posiedzenie RPP oraz dane o sprzedaży detalicznej w strefie euro. Rano został opublikowany odczyt o niemieckiej produkcji przemysłowej, bieżąca reakcja (DAX futures) jest neutralna.
 
Więcej informacji w załączniku
 
BM Alior Bank 


Plik w formacie PDF calość w formacie PDF [ 459.02Kb ] Plik do pobrania

Inne artykuły z tego działu: Inne artykuły:

Krajobraz po burzy

2019-08-16 08:29:53