Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 13:03:11 -6h
Tokio (Japonia) 03:03:11 +8h
Sydney (Australia) 04:03:11 +9h
Londyn (Anglia) 18:03:11 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

161

BM Alior Bank - Raport Futures

10.04.2019 08:45 środa
Z wczorajszą sesją dla FW20 było kontynuowane niewielkie wzrostowe odreagowanie. Skala zwyżki jest jednak dość rachityczna, zwłaszcza biorąc pod uwagę impet poprzedzającego spadku. Na wykresie dziennym kolejny krótki korpus wczorajszej świecy niewiele wnosi i układ ostatnich świec sprawia wrażenie przystanku przed pogłębieniem zniżki. W szerszej perspektywie jest jeszcze szansa na przywrócenie formacji odwróconej RGR. Na wskaźnikach AT MACD podtrzymuje sygnał kupna, RSI jeszcze pozostaje w kanale spadkowym. 
 
Na diagramie 60-min początkowa próba poderwania kursu została dość szybko przygaszona. Notowania oscylują blisko zniesienia 50% z wcześniejszej fali wzrostowej. Na MACD jest aktywny sygnał kupna, RSI pozostaje w strefie neutralnej. Na giełdach zagranicznych po wczorajszym popołudniowym spadku (jeszcze w trakcie trwania sesji na GPW) kursy z dzisiejszym porankiem dla futures na DAX i SP500 wydają się bardziej stabilne
. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na kończące się posiedzenie ECB, aczkolwiek nie są oczekiwane zmiany w bieżącej polityce pieniężnej. Ogłoszony na poprzednim posiedzeniu zamiar przeprowadzenia TLTRO raczej też wyczerpuje tegoroczne plany ECB. 

Zobacz także: Udany kwartał dla inwestorów

 
FW20 w układzie dziennym


 
FW20 w układzie 60-minutowym
 
 
 
BM Alior Bank 
 

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:

 
MEANDRY BIZNESU: Tomasz Czechowicz   Słów kilka o inwestycjach w condohotele i aparthotele
 

 Inne artykuły z tego działu: Inne artykuły: