Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 13:41:34 -6h
Tokio (Japonia) 03:41:34 +8h
Sydney (Australia) 04:41:34 +9h
Londyn (Anglia) 18:41:34 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

150

BM Alior Bank - Raport Futures

11.04.2019 08:48 czwartek
Środowa sesja przyniosła mocniejszą zwyżkę na krajowym rynku. Kurs począwszy od neutralnego otwarcia w kolejnych godzinach zyskiwał na wartości. Na wykresie 60-min moment zawahania był sygnalizowany w godzinach popołudniowych, kiedy to krótkie korpusy świec z wydłużonymi cieniami zdradzały osłabienie wzrostowego impetu. Mimo to, do zamknięcia notowań zwyżka została podtrzymana. 

Jednocześnie jest dostrzegalny przyrost LOP i ogółem wolumenu obrotu, co zwiększa szansę na kontynuację wzrostów. Najbliższym oporem jest ostatni szczyt przy wartości 2419 pkt. Na MACD jest podtrzymany sygnał kupna, przyrasta miernik siły trendu – ADX. Oznaki wykupienia rynku pojawiają się na RSI. 
 
Na wykresie dziennym wysoka biała świeca marobuzu zwiększa prawdopodobieństwo dalszej zwyżki
. Jednocześnie jest szansa na odżycie wcześniejszej tezy formacji odwróconej RGR. RSI ponownie zbliża się do górnej linii kanału spadkowego. Wśród spółek indeksu bazowego niewielkie odreagowanie jest notowane w sektorze energetycznym, pewne ożywienie również obejmuje banki. Na giełdach zagranicznych główne indeksy z wczorajszym dniem lekko zyskały na wartości. Poranne notowania kontraktów terminowych na DAX i SP500 implikują neutralny początek sesji dla FW20. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na odczyty różnych miar inflacyjnych dla głównych gospodarek europejskich. W USA pojawi się cotygodniowy raport o zasiłkach dla bezrobotnych. 

Zobacz także: WIG20 w optymistycznym układzie czeka na zagraniczny popyt
 
FW20 w układzie dziennym
 
 
FW20 w układzie 60-minutowym


BM Alior Bank 

 

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:

 
#BIZNESwDRODZE, odcinek 4, Bartosz Kazimierczuk, Tower Investments SA   Wiadomości z Rynku Nieruchomości, odcinek 10: Konrad Okła (15.03.2019)
 

 Inne artykuły z tego działu: Inne artykuły: