Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 12:58:28 -6h
Tokio (Japonia) 02:58:28 +8h
Sydney (Australia) 03:58:28 +9h
Londyn (Anglia) 17:58:28 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

200

BM Alior Bank - Raport Futures

16.04.2019 09:10 wtorek
W trakcie wtorkowej sesji utrzymał się słabszy sentyment do krajowego rynku. Nastroje były zbieżne z ogólnym jakie przeważały na rynkach wschodzących wyrażonych indeksem MSCI EM. Natomiast niewielka zwyżka była odnotowana na głównych parkietach gospodarek rozwiniętych. Kurs FW20 mimo lekko wyższego otwarcia w kolejnych godzinach sesji lekko obsuwał się. Na wykresie 60-min dotarł do poziomu ubiegłotygodniowego dołka, wsparcie przy tej wartości zostało obronione. Na MACD jest podtrzymany sygnał sprzedaży, lekko rośnie miernik siły trendu ADX. 
 
Na wykresie dziennym kurs opada zgodnie ze wskazaniami czwartkowej formacji zasłony ciemnej chmury. W tym interwale MACD zbliża się do spadkowego przebicia linii sygnalnej. W przypadku kontynuacji zniżki najbliższym punktem zatrzymania będzie marcowy dołek 2288 pkt
. Patrząc po zmianie kontraktów terminowych na DAX i SP500 od wczorajszego popołudnia można oczekiwać lekko wzrostowego otwarcia FW20. 
 
W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na krajowe odczyty o inflacji bazowej oraz w USA raporty o produkcji przemysłowej i wykorzystaniu mocy produkcyjnych. Dla Niemiec pojawi się indeks sentymentu gospodarczego ZEW. W USA trwa sezon publikacji kwartalnych wyników finansowych, dziś m.in. zostaną podane dla BoA, IBM, J&J i UnitedHealth Group. 
 
FW20 w układzie dziennym

 
FW20 w układzie 60-minutowym

 
BM Alior Bank

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:

 
Subiektywny Przegląd Giełdowy Sobiesława Kozłowskiego #42   Enea SA, Piotr Olejniczak - Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych, #253 PREZENTACJE WYNIKÓW
 

 Inne artykuły z tego działu: Inne artykuły: