Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 04:01:00 -6h
Tokio (Japonia) 18:01:00 +8h
Sydney (Australia) 19:01:00 +9h
Londyn (Anglia) 09:01:00 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

154

BM Alior Bank - Raport Futures

07.05.2019 08:56 wtorek
Poniedziałkowa sesja, zarówno na rynku krajowym jak i głównych rynkach światowych, była pod wpływem weekendowych doniesień polityczno – gospodarczych, a dotyczących zapowiadanego przez prezydenta USA zaostrzenia obecnie obowiązujących taryf celnych dla towarów z Chin oraz wprowadzenia ich na kolejne grupy produktów. Nie wiadomo ile w tym polityki i sztuki negocjacji, ale tez rozmowy pomiędzy USA i Chinami nie zostały zerwane i będą kontynuowane w tym tygodniu.

Z początkiem dzisiejszego dnia kontrakty terminowe na główne indeksy lekko zniżkują, ale są blisko wartości wczorajszego popołudnia co powinno tonować nastroje rodzimych inwestorów przed otwarciem sesji. 
 
Zobacz także: BM Alior Bank - Raport Futures
 
Na wykresie dziennym kurs FW20 zszedł do strefy wsparcia marcowego dołka
. W trakcie sesji tak określona bariera była nieznacznie naruszona, ale zamknięcie sesji wypadło powyżej 2288 pkt.  Świeca szpulka wskazuje na ograniczoną przewagę podaży w trakcie samej sesji. RSI doszedł do linii wsparcia wcześniejszego kanału spadkowego. Na wykresie 60-min kurs instrumentu zszedł do drugiego poziomu docelowego określonego wsp. 2,618 z wcześniejszej korekty wzrostowej. Uwagę zwraca zachowanie MACD, który jest blisko przebicia od dołu linii sygnalnej. 
 
FW20 w układzie dziennym


FW20 w układzie 60-minutowym

 
BM Alior Bank 
 

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:

 
#BIZNESwDRODZE, odcinek 4, Bartosz Kazimierczuk, Tower Investments SA   BILANS, czyli podsumowanie miesiąca na rynku funduszy inwestycyjnych: III. 2019
 

 Inne artykuły z tego działu: Inne artykuły: