Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 00:00:34 -6h
Tokio (Japonia) 14:00:34 +8h
Sydney (Australia) 15:00:34 +9h
Londyn (Anglia) 05:00:34 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

149

BM Alior Bank - Raport Futures

24.05.2019 11:31 piątek
Czwartkowa sesja, wbrew wykazywanemu dzień wcześniej optymizmowi, przyniosła mocne obsuniecie kursu FW20. Po wydawałoby się udanym środowym wybiciu z kilkusesyjnej konsolidacji przyszła mocna kontra. Taką  rynkowa woltę można jedynie wytłumaczyć postawą rynków zagranicznych, które począwszy od godzin porannych (kontrakty terminowe na główne indeksy) notowały spadek. 

Nie pomogły nawet dość dobre krajowe dane o sprzedaży detalicznej. Tym samym kurs FW20 na powrót wszedł do średniego przedziału ostatnich sesji, ostatnie dołki w pobliżu 2152 pkt. określają pierwsze wsparcie. Co jednak zwraca uwagę to fakt, że mimo wszystko wolumen na środowym wybiciu był wyższy, niż na wczorajszej zniżce. 

Zobacz także: BM Alior Bank - Raport Futures
 
Na wykresie 60-min notowania powróciły do granic wcześniejszego kanału bocznego, natomiast odnotowane wcześniejsze, górne wybicie zyskuje miano fałszywego sygnału
. W odniesieniu do szacunków dla dzisiejszej sesji, przynajmniej sam początek powinien był względnie neutralny. Notowania kontraktów terminowych na DAX i SP500 począwszy od wczorajszych godzin wieczornych lekko odbijają w górę. Także na giełdach azjatyckich notowania wykazują większą stabilność. Ceny ropy, które wczoraj mocno spadły, z dzisiejszym dniem notują lekką zwyżkę. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na odczyty z USA o zamówieniach na dobra trwałego użytku oraz liczne wystąpienia regionalnych szefów FED. 
 
FW20 w układzie dziennym

 
FW20 w układzie 60-minutowym
 
 
 
BM Alior Bank
 

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:

 
Albert "Longterm" Rokicki, #112 PYTANIA DO LONGTERMA (22.02.2019)   Subiektywny Przegląd Giełdowy Sobiesława Kozłowskiego #40
 

 Inne artykuły z tego działu: Inne artykuły: