Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 14:25:22 -6h
Tokio (Japonia) 04:25:22 +8h
Sydney (Australia) 05:25:22 +9h
Londyn (Anglia) 19:25:22 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

150

BM Alior Bank - Raport Futures

11.06.2019 14:50 wtorek
Notowania wczorajszej sesji na krajowym rynku zamknęły się z niewielkim, raptem 5 pkt. minusem względem kursu odniesienia. W trakcie sesji zmienność również nie była duża, nie przekraczając 30 pkt. Na wykresie 60-min maksimum wczorajszym notowań dotarło do potencjalnego poziomu docelowego określonego wsp. 2,618 z poprzedniej lokalnej korekty spadkowej. Jednocześnie na szybszych wskaźnikach AT pojawiały się już wcześniej negatywne dywergencje co uzasadniałoby ochłodzenie ostatnio rozgrzanych nastrojów. 
 
Na diagramie dziennym wczorajsza ciemna świeca nie zmienia za bardzo szerszego spojrzenia na rynek oraz i nadal jest podtrzymane pozytywne wskazanie wcześniejszej formacji trójki hossy. Wczoraj była próba testowania potencjalnego oporu 2285 pkt. określonego zniesieniem 50% wcześniejszej fali spadkowej
. Na wskaźnikach AT nie ma jeszcze wykazywanych sygnałów zmian, MACD jest bliski przebicia poziomu równowagi, RSI pozostaje w strefie neutralnej nie sygnalizując skrajnych stanów rynku. 
Na giełdach zagranicznych wczorajsza sesja przeważała we wzrosty głównych indeksów. Z dzisiejszym dniem kontrakty terminowe na DAX i SP500 notują niewielką zwyżkę, aczkolwiek od wczorajszego popołudnia zmiana notowań jest niewielka co implikowałoby neutralny początek sesji dla FW20. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na odczyty wskaźników inflacyjnych w USA oraz wskaźnika nastrojów inwestycyjnych Sentix. 
 
FW20 w układzie dziennymFW20 w układzie 60-minutowym 
 
BM Alior Bank 
 

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:

 
Jak budować portfel inwestycyjny na lata? Przegląd różnych klas aktywów   #5 Śniadanie Inwestorów: KBJ SA
 

 Inne artykuły z tego działu: Inne artykuły: