Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 13:58:41 -6h
Tokio (Japonia) 03:58:41 +8h
Sydney (Australia) 04:58:41 +9h
Londyn (Anglia) 18:58:41 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

133

BM Alior Bank - Raport Futures

12.06.2019 08:30 środa
Na krajowym rynku kurs FW20 po lekko wzrostowym otwarciu, w kolejnych godzinach w dość umiarkowanym tempie zyskiwał na wartości. Na wykresie dziennym jest z powodzeniem atakowany potencjalny opór określony zniesienia 50% z wcześniejszej fali spadkowej. Obecnie na horyzoncie jest zniesienie 61,8% dodatkowo umocnione wysoką luką cenową, jaka pojawiła się na fali spadków z początkiem maja – 2138 pkt. W tym interwale nie ma wykazywanych większych zagrożeń dla kontynuacji wzrostów, MACD wszedł ponad poziom równowagi, RSI pozostaje w strefie neutralnej. 

Natomiast z perspektywy wykresu 60-min, czyli spojrzenia bardziej krótkoterminowego, są wykazywane czynniki ryzyka dla obecnej zwyżki. W tym interwale kurs już dotarł do teoretycznego poziomu docelowego (2298 pkt.) określonego wsp. 2,618 z wcześniejszej lokalnej korekty spadkowej. Jednocześnie na wskaźnikach MACD i RSI są nakreślone bardzo wyraźne, negatywne dywergencje sygnalizujące osłabienie wzrostowego impetu i możliwość zapoczątkowania korekty spadkowej
. Ostatni dołek 2270 pkt. stanowi pierwsze wsparcie. 

Zobacz także: BM Alior Bank - Raport Futures

 
Na głównych giełdach zagranicznych po wczorajszej sesji dotychczasowy silny impet wzrostowy osłabł, Poranne notowania kontraktów terminowych na główne indeksy również wykazują słabszy, w porównaniu do ostatnich dni, sentyment. Zmiana notowań tych instrumentów od wczorajszego popołudnia implikuje lekko spadkowy początek sesji dla FW20. Dziś, oprócz odczytów inflacyjnych w USA, będą miały miejsce wystąpienie szefów ECB. 
 
FW20 w układzie dziennym

 
FW20 w układzie 60-minutowym
 
 
 
BM Alior Bank 
 

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:

 
iFun4all SA, Michał Mielcarek - Prezes Zarządu, #314 ZE SPÓŁEK   MEANDRY BIZNESU: Zbigniew Jakubas
 

 Inne artykuły z tego działu: Inne artykuły: