Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 04:47:25 -6h
Tokio (Japonia) 18:47:25 +8h
Sydney (Australia) 19:47:25 +9h
Londyn (Anglia) 09:47:25 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

Pożyczka na raty przez internet bez zaświadczeń - jak to działa?

10.07.2019 14:34 środa

Każdy, kto starał się o pożyczkę lub kredyt w tradycyjnym banku wie, jak żmudny i skomplikowany jest to proces. Wypełnianie formularzy, zaświadczeń i innych dokumentów trwa bardzo długo. Ponadto banki weryfikują historię kredytową każdego z klientów, co sprawia, że wiele wniosków nie ulega akceptacji. Dlatego też, jeśli potrzebujesz natychmiastowego przypływu gotówki, dobrym rozwiązaniem jest pożyczka na raty przez Internet bez zaświadczeń. Można ją uzyskać w bardzo krótkim tempie i znacznie łatwiej niż w przypadku tradycyjnych pożyczek.

Jak działa pożyczka na raty przez internet bez zaświadczeń

Pod hasłem „pierwsza pożyczka za darmo” albo „pożyczka na raty przez Internet bez zaświadczeń” można znaleźć ogromną ilość ofert różnych parabanków. Nic dziwnego, ponieważ klientów chętnych na zaciągnięcie tego rodzaju pożyczki, jest mnóstwo.

Pożyczka na raty przez Internet bez zaświadczenia ma wiele zalet. Niepodważalnym plusem jest, jak sama nazwa wskazuje, brak konieczności dostarczenia zaświadczenia o zarobkach od pracodawcy. Nie oznacza to, że nie musimy podawać wysokości dochodów w ogóle. Podczas procesu aplikacji należy złożyć oświadczenie dotyczące zarobków, a jego prawdziwość będzie weryfikowana teleinformatycznie.

Kolejnym atutem jest to, że parabanki uwzględniają różne źródła dochodu. W tradycyjnym banku wręcz niemożliwe jest uzyskanie pożyczki bez zatrudnienia na umowę o pracę. W przypadku pożyczki na raty przez Internet bez zaświadczeń, honorowane są także umowy zlecenia, umowy o dzieło, emerytury, renty, alimenty czy dochody z jednoosobowej działalności gospodarczej.

Sam proces wnioskowania o pierwszą pożyczkę za darmo lub pożyczkę na raty przez Internet bez zaświadczeń jest o wiele mniej skomplikowany niż w tradycyjnych bankach. Aplikowanie jest bardzo zbliżone do procesu zaciągania chwilówek – wystarczy się zarejestrować na stronie wybranego parabanku, wypełnić formularz i zrobić przelew weryfikacyjny w niewielkiej kwocie, który potwierdzi nasze dane osobowe.

Pierwsza pożyczka za darmo – czy to możliwe

Pierwsza pożyczka za darmo sprawia wrażenie bardzo atrakcyjnej oferty, jednak wielu osobom może wydawać się podejrzana. Przecież rzadko się zdarza, aby ktoś bezinteresownie dawał nam coś bez zapłaty. Dlatego też wiele klientów zastanawia się czy pierwsza pożyczka za darmo jest w ogóle możliwa? Czy nie ma tam żadnych podstępnych haczyków?

Otóż decydując się na pożyczkę za darmo, będziesz ją oczywiście musiał w całości zwrócić, w określonym terminie. Nazwa wzięła się stąd, że jej zaciągnięcie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami, odsetkami ani prowizją. W skrócie – oddajemy dokładnie taką kwotę, jaką pożyczyliśmy. Wymagane jest jednak spełnianie wszystkich warunków promocji.

Należy przede wszystkim pilnować terminów. Pierwsza pożyczka za darmo, tak jak i pożyczki na raty przez internet, mogą generować dodatkowe koszty, jeżeli spóźnimy się w spłacie nawet o jeden dzień. Wówczas zamienia się ona w tradycyjną chwilówkę i naliczane są odsetki, a promocja przestaje nas dotyczyć. Niemniej jest to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują gotówki „na już”. Kwoty pożyczek zaczynają się już od 100 zł, dlatego nie musimy zadłużać się na duże sumy, a przy okazji możemy uniknąć odsetek i prowizji.

Gdzie szukać pierwszej pożyczki za darmo?

Kiedy uznasz, że potrzebujesz dodatkowego zastrzyku gotówki, pora zastanowić się, gdzie szukać pierwszej pożyczki za darmo. Zawsze warto wybierać solidne i sprawdzone firmy. Na stronie Finbino znajdziesz porównywarkę ofert, gdzie znajdziesz korzystne propozycje od różnych parabanków. W zestawieniu uwzględnione są zarówno pierwsze pożyczki za darmo, jak i pożyczki na raty przez Internet bez zaświadczenia. Dzięki temu możesz sprawdzić, która z ofert jest najbardziej korzystna dla Ciebie. 

 Inne artykuły z tego działu: Inne artykuły: