Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 00:49:30 -6h
Tokio (Japonia) 14:49:30 +8h
Sydney (Australia) 15:49:30 +9h
Londyn (Anglia) 05:49:30 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

161

BM Alior Bank - Raport Futures

11.07.2019 11:31 czwartek
Środowa sesja, chociaż ostatecznie dla FW20 zamknęła się przy kursie odniesienie, to jednak w ciągu dnia przynosiła dość zaskakujące zwroty nastrojów. Po dość neutralnym początku sesji i pierwszych godzinach spokojnego handlu, w godzinach popołudniowych pojawiła się większa presja popytu napędzana poprawą sentymentu na giełdach zachodnich. 

Tu z kolei sporą dawkę optymizmu zaszczepiło przemówienie szefa FED, w którym ponownie zasygnalizował obawy o perspektywy gospodarcze co utrwaliło oczekiwania obniżki stóp procentowych na najbliższym i nawet kolejnym posiedzeniu FED. W ostatniej godzinie przed zamknięciem pojawiła się jednak szersza podaż sprowadzając kurs do poprzedniego zamknięcia.
 
Na wykresie 60-min wczorajszą próbę poderwania kuru można identyfikować jako ruch powrotny do uprzednio przełamanej podstawy kanału wzrostowego
. Na podstawie ostatnich ekstremów cenowych można wyodrębnić formację trójkąta, którego linie obecnie przebiegają przy poziomach ok. 2276 i 2310 pkt. Zgodnie z charakterem formacji kierunek wybicia będzie determinował dalszy zachowanie kursu. 

Poranne notowania kontraktów terminowych na główne indeksy wykazują niewielką zwyżkę implikując lekko wzrostowe otwarcie sesji dla FW20. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na publikację protokołu z ostatniego posiedzenie ECB oraz w US na kolejne wystąpienie szefa FED, tym razem przed komisją senacką. Ponadto również regionalny szefowie FED mają zaplanowane wystąpienia, pojawi się również cotygodniowy odczyt o nowych zasiłkach dla bezrobotnych. 
 
FW20 w układzie dziennym


 
FW20 w układzie 60-minutowymBM Alior Bank 
 

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv: 

Albert "Longterm" Rokicki, #110 PYTANIA DO LONGTERMA (25.01.2019)   Paweł Szczepanik przedstawia: PROSTE NARZĘDZIA W ANALIZIE TECHNICZNEJ | Analiza techniczna
 

 Inne artykuły z tego działu: Inne artykuły: