Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 02:38:07 -6h
Tokio (Japonia) 16:38:07 +8h
Sydney (Australia) 17:38:07 +9h
Londyn (Anglia) 07:38:07 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

153

BM Alior Bank - Raport Futures

17.07.2019 08:48 środa

Sytuacja rynkowa

Wtorkowa sesja jest kolejną bez istotnych rozstrzygnięć. Od początku lipca na krajowym rynku utrzymuje się obniżona zmienność i ogólna aktywność inwestycyjna wyrażona w obrotach. Kurs FW20 na wykresie 60-min kontynuuje ruch podług ponad 2 tygodniowej formacji trójkąta. 

Ramiona formacji coraz ciaśniej zawężają możliwą amplitudę wahań przygotowując kurs do wybicia. Teoretyczny zasięg ruchu po wybiciu wynosi ok. 60 pkt. RSI pozostaje w strefie neutralnej nie dając wskazówek do możliwego kierunku wyłamania z formacji. Jedynie fakt wcześniejszego złamania kanału wzrostowego zwiększałby prawdopodobieństwo opuszczenia dołem formacji trójkąta. 
 
Na giełdach zagranicznych wczorajsza sesja przyniosła niewielką zniżkę na giełdach amerykańskich oraz lekkie podniesienie kursów na parkietach zachodnioeuropejskich
. Z dzisiejszym dniem notowania kontraktów terminowych na główne indeksy pozostają blisko wczorajszego zamknięcia. W odniesieniu do popołudniowych kursów jest wykazywany niewielki spadek co implikuje również spadkowe otwarcie dla FW20. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na odczyty inflacyjne w strefie euro oraz dane o budowie domów w USA. Oprócz tego pojawią się kolejne raporty finansowe amerykańskich spółek. 
 
FW20 w układzie dziennym

 
FW20 w układzie 60-minutowym

 
BM Alior Bank 
 

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv: 

Biznes według Enter Air   PODSUMOWANIE ROKU 2018 (DEWELOPERZY): Mateusz Mucha, DM Navigator
 

 Inne artykuły z tego działu: Inne artykuły: