Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 19:05:27 -6h
Tokio (Japonia) 09:05:27 +8h
Sydney (Australia) 10:05:27 +9h
Londyn (Anglia) 00:05:27 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

Szkolenia podnoszące kompetencje sprzedażowe małych firm

12.03.2010 12:25 piątek
EUROPEJSKA GRUPA DORADCZA zaprasza do udziału w projekcie  ,,Szkolenia podnoszące kompetencje sprzedażowe małych firm".

Celem projektu jest podniesienie umiejętności oraz kompetencji sprzedażowych pracowników mikro i małych firm w województwie łódzkim. Tematyka szkolenia nastawiona jest na wzrost konkurencyjności firm poprzez stosowanie najnowszej wiedzy z zakresu obsługi klienta, technik sprzedaży oraz negocjacji handlowych. Wszystkie szkolenia, które chcemy Państwu zaproponować mają charakter seminaryjno-warsztatowy i prowadzone są przez doświadczonych trenerów praktyków z obszaru sprzedaży.


 

W dzisiejszych czasach produkty, usługi, konsultacje, a nawet czas mają swoja wymierną wysoką cenę
. Także specjalistyczne szkolenia, prowadzone w wysokim standardzie dydaktycznym muszą wiele kosztować. NIE w tym przypadku EUROPEJSKA GRUPA DORADCZA proponuje Państwu szkolenia zupełnie bezpłatne zachowujące wszelkie standardy i jakość szkoleń komercyjnych, ponadto poparte stosownym certyfikatem. Jedynym warunkiem przystąpienia do projektu jest wypełnienie oświadczenia potwierdzającego, że pracownik w czasie kiedy będzie na szkoleniu zarobiłby w Państwa firmie równowartość kwoty określonej jako "wkład prywatny"

A. DOSKONALENIE PROCESÓW SPRZEDAŻY
 
Sukcesy w sprzedaży nie przychodzą same. Żeby być skutecznym sprzedawcą trzeba pracować nad sobą i kształtować nowe umiejętności, szczególnie, gdy pracuje się na rynku wysoce konkurencyjnym. Zaprezentowane na szkoleniu techniki są doskonałym narzędziem w osiąganiu lepszych wyników w sprzedaży. Podczas tego szkolenia uczestnicy poznają i przećwiczą zastosowanie wybranych technik sprzedaży w praktyce, jak również zrozumieją cały proces wymiany.
 
Najbliższy terminy szkoleń:
19 - 20 .04.2010 - ŁÓDŹ
 
Pełna informacja o szkoleniu na stronie www.eurogrupa.pl/lodz
 
B.ODZYSKIWANIE NALEŻNOŚCI
 
Odzyskiwanie należności to cykl interesujących i interaktywnych ćwiczeń który pomoże uczestnikom wprowadzić w życie techniki windykacji. Uświadomi również wpływ efektywnego zarządzania procesem spłaty udzielonego kredytu oraz skutecznego odzyskiwania należności, połączonego z dbałością o zadowolenie klienta, na zyskowność przedsiębiorstwa.
 
Najbliższy termin szkoleń:
29 - 30 .04.2010 - ŁÓDŹ
 
Pełna informacja o szkoleniu na stronie www.eurogrupa.pl/lodzas
TargetPolonica zacznij Reklamować biznes
06.05.2014 22:21 wtorek ~TargetPolonica.pl
http://targetpolonica.pl/ Pozycjonowanie i Reklama Serwisów i stron www. Wymiana ruchu.Marketing internetoway.Frazy google
Inne artykuły z tego działu: Inne artykuły: