Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 04:19:17 -6h
Tokio (Japonia) 18:19:17 +8h
Sydney (Australia) 19:19:17 +9h
Londyn (Anglia) 09:19:17 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

150

Rozlicz swój PIT z Inwestycje.pl

24.03.2011 10:17 czwartek
Do 2 maja należy wypełnić zeznanie podatkowe za 2010 rok i złożyć je w stosownym urzędzie skarbowym. Wszystkim, którym zależy na szybkim i bezbłędnym rozliczeniu z fiskusem, portal Inwestycje.pl (http://www.inwestycje.pl/) proponuje wygodne narzędzie ułatwiające rozliczenie PIT.

W specjalnie na tę okazję stworzonej sekcji serwisu Jak rozliczyć PIT za 2010 rok? (http://www.inwestycje.pl/pit) znajduje się niezbędnik każdego podatnika – informacje o aktualnej skali podatkowej, ulgach i odliczeniach od podatku oraz wzory formularzy podatkowych do pobrania. Można tu także znaleźć przydatne podczas rozliczania się z fiskusem katalogi doradców podatkowych oraz urzędów skarbowych w Polsce
. Aby wypełnienie PITa stało się jeszcze prostsze, Inwestycje.pl udostępniły internautom darmowy program do rozliczania podatku za 2010 rok.
 
- Szacuje się, że co piąty podatnik popełnia błędy podczas wypełniania zeznania rocznego. Najczęściej zapominamy o podpisaniu dokumentu, podajemy błędny NIP lub zaznaczamy niewłaściwe pola. Zdarza nam się również korzystać z nieaktualnego formularza, źle rozliczyć przysługujące nam ulgi oraz mylić się podczas rozliczania podatku ze współmałżonkiem – tłumaczy Justyna Niedzielska, Redaktor naczelna Inwestycje.pl. – Mamy nadzieję, że dzięki nowemu narzędziu na naszym portalu każdy podatnik rozliczy swój PIT sprawnie, szybko i, co najważniejsze, bezbłędnie – dodaje Justyna Niedzielska.

Już dzisiaj warto sprawdzić, ile dni zostało na rozliczenie podatku i odwiedzić sekcję Jak rozliczyć PIT za 2010 rok?
 
Inwestycje.pl

jn
Inne artykuły z tego działu: Inne artykuły: