Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 06:00:08 -6h
Tokio (Japonia) 20:00:08 +8h
Sydney (Australia) 21:00:08 +9h
Londyn (Anglia) 11:00:08 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

97

Elegancko i swobodnie - savoir vivre w biznesie.

21.09.2011 11:46 środa
Zespół Europejskiej Grupy Doradczej serdecznie zaprasza do udziału w najnowszym szkoleniu – Elegancko i swobodnie – savoir vivre w biznesie.

Nie wiesz jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie, jak elegancko prowadzić konwersację, czy hierarchia zawodowa jest ważna przy wsiadaniu do samochodu? W jaki sposób kształtować profesjonalny wizerunek, które sztućce do czego służą, czym jest netykieta?

Ze szkolenia Savoir-vivre w biznesie wyjdziesz bogatszy o znajomość odpowiedzi na te pytania i wiedzę, dającą swobodę zachowania w każdej sytuacji biznesowej i towarzyskiej. Szkolenie przygotowano specjalnie z myślą o współczesnych menedżerach, specjalistach i osobach prowadzących własną działalność. Udział w szkoleniu to sposób na zweryfikowanie norm swoich zachowań w towarzystwie i poszerzenie horyzontów w zakresie etykiety profesjonalnej.

Największe korzyści ze szkolenia odniosą osoby na co dzień biorące udział w spotkaniach biznesowych oraz towarzyskich, reprezentując firmę na zewnątrz
. Szkolenie przygotowane jest z myślą o menedżerach, kierownikach, handlowcach oraz pracownikach mających częsty kontakt z klientami oraz partnerami biznesowymi. Zapraszamy również osoby pragnące zweryfikować i poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności z zakresu etykiety oraz savoir-vivr'u.

 
Termin szkolenia: 17-18.11.2011 r. Warszawa

 
Inne artykuły z tego działu: Inne artykuły: