Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 04:51:43 -6h
Tokio (Japonia) 18:51:43 +8h
Sydney (Australia) 19:51:43 +9h
Londyn (Anglia) 09:51:43 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

97

Darmowe szkolenia z Zarządzania Zmianą

30.09.2011 11:32 piątek
Europejska Grupa Doradcza serdecznie zaprasza do skorzystania z bezpłatnej oferty szkolenia z Zarządzanie Zmianą - Komunikacja, Motywacja, Konkurencyjność oraz Zarządzanie Projektami - Przedsięwzięcia, Negocjacje. 

Projekt skierowany jest do pracowników zatrudnionych w mikro, małych przedsiębiorstwach oraz przedsiębiorców z sektora MMŚP, w tym osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. W projekcie mogą wziąć udział jedynie osoby powyżej 45 roku życia, zameldowane lub pracujące, a w przypadku podmiotów-prowadzące działalność na terenie województwa wielkopolskiego.

Projekt "Certyfikacja kompetencji kadr Wielkopolski" ma na celu dostosowanie kwalifikacji zawodowych pracowników mikro oraz małych przedsiębiorstw oraz przedsiębiorców z sektora MMŚP do zmian zachodzących w nowoczesnej gospodarce, aby umożliwić sprostanie wymogom konkurencji i utrzymanie bądź podwyższenie pozycji na rynku.

Udział w szkoleniach oraz procesie certyfikacji kompetencji personelu jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
. Projekt zawiera elementy pomocy publicznej, wymaga wniesienia wkładu własnego w postaci oświadczenia o wynagrodzeniu lub gotówki.

 

Terminy szkoleń: I spotkanie - 07-09.10.2011r. i II spotkanie - 21.10-23.10.2011r. / Gniezno (6 dni)

Szczegóły na: http://www.kompetencjekadr.pl/


mn
Inne artykuły z tego działu: Inne artykuły: