Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 21:08:49 -6h
Tokio (Japonia) 11:08:49 +8h
Sydney (Australia) 12:08:49 +9h
Londyn (Anglia) 02:08:49 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

97

Szkolenie: Specjalista Balanced Scorecard

20.08.2012 15:42 poniedziałek

Europejska Grupa Doradcza www.eurogrupa.pl zaprasza do udziału w szkoleniu Specjalista Balanced Scorecard, które zaplanowane zostało w dniach 17-19 września 2012 w Warszawie.
 

Kursy są odpowiedzią na potrzeby rynku w zakresie wyspecjalizowanej kadry posiadającej kompetencje w zakresie zarządzania strategicznego za pomocą BSC jako narzędzia skutecznego wdrażania strategii firmy i osiągania przewagi konkurencyjnej. Szkolenia są objęte procesem Certyfikacji Kompetencji Personelu przeprowadzanym przez niezależną jednostkę certyfikującą TÜV NORD Polska.
 
Adresaci
Kursy skierowane są do kadry kierowniczej firm wdrażających lub zamierzających wdrożyć system zarządzania oparty o strategiczną kartę wyników. Szkolenie przeznaczone jest również dla członków rad nadzorczych i zarządów firm, a także dyrektorów finansowych, analityków, controllerów zainteresowanych narzędziami monitorowania zgodności działań operacyjnych z celami strategicznymi firmy.
 
Cel kursu

Celem kursu SPECJALISTA BALANCED SCORECARD jest zapoznanie uczestników z metodyką zarządzania strategicznego opartego o Zrównoważoną Kartę Wyników

. Wiedza i umiejętności zdobyte przez uczestników kursu usprawnią proces wdrażania strategii metodą BSC, wpłyną na wydajność, skuteczność i jakość samego wdrożenia oraz zarządzania strategicznego w organizacji opartego o filozofię BSC.
 
Pełna informacja o szkoleniu na stronie: http://www.certyfikacja.com.pl/bsc/index.php

Inne artykuły z tego działu: Inne artykuły: