Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 20:27:45 -6h
Tokio (Japonia) 10:27:45 +8h
Sydney (Australia) 11:27:45 +9h
Londyn (Anglia) 01:27:45 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

Mobilne Kontenery - innowacja na rynku!

24.01.2018 10:02 środa

Mobilne Kontenery to firma zajmująca się produkcją, sprzedażą oraz wynajmem kontenerów. Priorytetem jest zadowolenie klientów oraz dopasowanie się do potrzeb konkretnego zleceniodawcy. Mobilne Kontenery mają szerokie zastosowanie, a ich cechą charakterystyczną jest wysoka jakość w naprawdę niskiej cenie. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, a specjaliści z firmy Mobilne Kontenery specjalizują się w usługach, które są dostosowane do potrzeb każdego Klienta. 

 
Mobilne Kontenery to wysoka jakość produktów, szeroki wybór asortymentu, wysokiej klasy obsługa Klientów oraz konkurencyjne ceny
. W swojej ofercie firma posiada kontenery morskie, magazynowe, modułowe biura, pawilony handlowe, sanitariaty, szatnie, stróżówki i inne.
 
W ofercie firmy znajdują się:
 
Kontenery morskie: tego typu kontenery magazynowe to świetne dopełnienie zaplecza budowy, które rewelacyjnie pełni funkcje magazynów towarów, narzędzi. Kontenery morskie posiadają również całe spektrum innych zastosowań. Ich kontrukcja ma szerokie zastosowanie w przypadku produkcji kontenera biurowo - magazynowego (mieszczącego osobne dwa pomiesz­czenia - biurowe i magazynowe) lub typowo biurowego, cechujące­go się podwyższoną klasą antywłamaniowości. Kontener morski jest idealnym elementem do zbudowania garażu, który nie wymaga pozwolenia budowlanego, czy też wytworzenia miejsca reklamowego (silna budowa i konstrukcja dostosowana jest do piętrowania aż do 3 kon­dygnacji). Kontenery magazynowe, podobnie jak kontenery biurowe występują w wielu wariantach, mają szerokie zastosowanie i są konkurencyjną odpowiedzią na towar innych firm.
 
Kontenery biurowe:  idealna opcja, która świetnie sprawdzi się jako tymczasowe lub stałe biura, które można postawić praktycznie w każdej lokali­zacji, dogodnej dla Klienta i konkretnej inwestycji. Tego typu kontener można zaprojektować w stylu open space lub z uwzględnieniem kilku mniejszych pomieszczeń. W opcjach dodat­kowych możiwy jest podział jednego kontenera w taki sposób, aby powstały małe zaplecza socjalne czy WC. W ofercie dostępna jest również opcja łączeniakilku kontenerów w wielko- powierzchniowy moduł zawierający funkcjonalną kuchnie, toaletę czy też salkę konferencyjną. Klient mado dyspozycji także szeroki wybór wyposażenia dodatkowego takiego jak rolety zewnętrzne, rozbudo­wana sieć elektryczna, klimatyzacja, sieć IT, zastosowanie pełnych przeszkleń i otwieranych witryn, wykończenia ścian i podłóg.
 
Kontenery socjalne: jest to idealne miejsce do stworzenia zapleczy biurowych, sportowych etc. (boisk piłkarskich, basenów na świeżym powietrzu, bieżni, strzelnic, itp.). Szatnia może zostać wyposażona w siedziska, szafki, wieszaki, sanitariaty, klimatyzacje, ogrzewanie elektryczne, wentylacje mechanicznq, itp. Idealnym wyjściem jest wybór przynajmniej dwóch modułów kontenero­wych, które łączymy. Tego typu moduł to idealna przestrzen na część szatni i sanitariatów.
 
Kontenery mieszkalne: tego typu kontener przypomina swoim wyglądem pokój hote­lowy z oknem i łazienką lub kompletne mieszkanie czy nawet dom. Jest on wyposażony w toaletę z umywalką wraz z kabiną prysznicową oraz nieduży aneks kuchenny. W kontenerze znajduje się instalacja elektryczna, która zapewnia ciepłą wodę użytkową oraz ogrzewanie całego kontenera. Tego typu kontener ma około 13 m2 i jest mimo wszystko wygodnym  miejscem do mieszkania.
 
Stróżówki / portiernie: tani kontener, o małych gabarytach, pozwalający na sprawowanie nadzoru np. nad budową czy też zabezpieczenie drogi wjazdowej na parking, jako tymczasowa kasa biletowa na imprezach plenerowych czy też punkt informacyjny.
 
Kontenery sanitarne: stanowią idealne rozwiązanie dla zapewnienia zaplecza socjalnego większej budowy czy obiektu sportowego. Jest to świetna opcja również w przypadku obsługi pól namiotowych i kempingów, jak również imprez masowych. Kontenery tego typu wyposażone są w instalację wodną i kanalizacyjną, co daje możliwość instalacji w terenie. Oferowane rozwiązania umożliwiają stworzenie zaplecza socjalnego w pełnym zakresie funkcjonalnym, gdzie kontenery sanitarne są tylko jednym z elementów.
 
Kantory/pawilony: wyjątkową cechą jest modułowa konstrukcja ramowa. Oznacza to, że nawet wielkopowierzchniowe pawilony handlowe zestawiane są z pojedynczych ram kontenerowych o wymiarach 2,45x6 m. Taka technologia pozwala na wykonanie obiektu handlowego wg projektu Klienta bezpośrednio na naszej bazie produkcyjnej i dostarczenie już gotowego produktu, łatwego w transporcie i montażu.
 
Kioski: tego typu kontener charakteryzuje się zwięzłą formę architektoniczną, przeważnie w kształcie prostopadłościanu, z dużą ilością przeszkleń nawiązujących do witryn sklepowych zapewniających odpowiednie doświetlenie wnętrza obiektu jak i stwarzających miejsce na ekspozycje oferty handlowej.
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy na: www.mobilnekontenery.pl
 
Artykuł Partnera
 
Inne artykuły z tego działu: Inne artykuły: