Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 10:31:15 -6h
Tokio (Japonia) 00:31:15 +8h
Sydney (Australia) 01:31:15 +9h
Londyn (Anglia) 15:31:15 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

150

BM Alior Bank - Raport Futures

16.05.2019 11:21 czwartek
Środowa sesja przyniosła niewielkie zmiany na krajowym rynku. Zarówno w stosunku do kursu odniesienia, jak i w trakcie sesji, odchylenie notowań nie było duże. Na wykresie dziennym FW20 pojawił się niewielki młot. Uwagę zwracają podwyższone obroty na ostatnich świecach, które zważywszy bardziej stabilne zachowanie kursu wskazują na równoważenie wciąż obecnej, podwyższonej podaży rosnącą presją popytu. RSI pozostaje w strefie wyprzedania rynku dając przestrzeń do ewentualnego odbicia. Układ średnich i innych wskaźników podążających za trendem pozostaje jeszcze negatywny.
 
Na wykresie 60-min kurs po przełamaniu ponad dwutygodniowej, spadkowej linii oporu, przeszedł w trend boczny. Na podstawie ostatnich ekstremów cenowych granice wsparcia i oporu można określić odpowiednio przy poziomach 2152 i 2194 pkt
. Wybicie poza ten obszar, zgodnie z jego kierunkiem, powinno odpowiednio stanowić krótkoterminowy sygnał sprzedaży lub kupna. Wskaźnik ADX jest przy bardzo niskich poziomach potwierdzając wyciszenie poprzedzającej tendencji spadkowej i ruch horyzontalny. 
 
Na rynkach zagranicznych jest obserwowane wzrostowe odreagowanie wcześniejszego spadku głównych indeksów. Poranne notowania kontraktów terminowych na te indeksy wykazują jednak niewielkie obsunięcie. Ich zmiana od wczorajszego popołudnia implikuje neutralny początek sesji dla FW20. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na krajowe odczyty o inflacji bazowej oraz z rynku pierwotnego amerykańskich nieruchomości mieszkalnych. 
 
FW20 w układzie dziennym

 
FW20 w układzie 60-minutowym

 
BM Alior Bank 
 

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:

 
Paweł Szczepanik przedstawia: FALE ELLIOTTA FAKTY I MITY | Analiza techniczna   Jak inwestować w condohotele
 

 

Inne artykuły z tego działu: Inne artykuły: