Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 16:59:32 -6h
Tokio (Japonia) 06:59:32 +8h
Sydney (Australia) 07:59:32 +9h
Londyn (Anglia) 21:59:32 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

150

Jak grać na giełdzie i bezpiecznie pomnażać swój majątek? cz.5

12.01.2007 15:58 piątek - czytany 52474 razy
Jak osiągnąć (bardzo) przyzwoite zyski pracując nie więcej 15 minut dziennie

Kiedy już nauczysz się grać na Foreksie – będziesz mógł wybrać system, który najbardziej Ci odpowiada. W zależności od Twoich zasobów kapitałowych, przeznaczonych na grę, może to być (w wersji minimum) od piętnastu minut dziennie do piętnastu minut tygodniowo.

Są oczywiście traderzy, którzy spędzają przed komputerem cały dzień. Niektóre systemy tego wymagają. Stosując inne – możesz ustawić rano „opóźnione zlecenie”, np. przed wyjściem do pracy i to wystarczy.

Jeszcze inne, korzystające wyłącznie z silnych akcji wskutek wiadomości gospodarczych (terminy są znane co do minuty na miesiące naprzód) wymagają wejść na rynek od kilku do kilkudziesięciu minut jednorazowo. W tym czasie rynek może wykonać ruch od pięćdziesięciu do ponad stu pipsów. Przy grze 1 lotem zysk może wynieść od 500 do 1000 dolarów w okresie krótszym niż godzina czasu.

Wiele platform umożliwia pisanie własnych systemów, wtedy zamiast Ciebie Twoim systemem będzie grał automat. To błogosławieństwo nowych technologii – komputer może dla nas zarabiać pieniądze. Zdarza się, że dobre systemy automatyczne są sprzedawane. Dobre – oznaczają przetestowane wstecz na długich okresach danych oraz przetestowane na wersjach demo oraz live.

Rynek wokół Foreksu bardzo dynamicznie się rozwija, aktualnie wiele firm proponuje sprzedaż analiz i prognoz rynku, a także sprzedaż sygnałów (to znaczy informacji kiedy wejść i kiedy wyjść z rynku). W USA można już zlecić zarządzanie własnym kontem, na które tylko wpłacamy pieniądze, a obracają nimi doświadczeni traderzy.


dr Dariusz Świerk

"Dowiedz się w jaki sposób możesz najłatwiej podwoić Twoj kapitał w dwa miesiące."Jak grać na giełdzie i bezpiecznie pomnażać swój majątek? cz.4 [tutaj]
Jak grać na giełdzie i bezpiecznie pomnażać swój majątek? cz.6 [tutaj]