Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 14:37:08 -6h
Tokio (Japonia) 04:37:08 +8h
Sydney (Australia) 05:37:08 +9h
Londyn (Anglia) 19:37:08 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 05-08-20
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.18540.00890.756
1 JPYjen japoński125.370.590.473
1 DKKkorona duńska7.45080.00460.062
1 GBPfunt szterling0.90265-0.0007-0.077
1 SEKkorona szwedzka10.2865-0.016-0.155
1 CHFfrank szwajcarski1.0770.00090.084
1 ISKkorona islandzka160.20.20.125
1 NOKkorona norweska10.6585-0.0983-0.914
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.468300.000
1 RONlej rumuński4.8345-0.0013-0.027
1 CZKkorona czeska26.097-0.124-0.473
1 HUFforint węgierski344.5-0.23-0.067
1 PLNpolski złoty4.3935-0.012-0.272
1 RUBrubel rosyjski86.3692-0.3583-0.413
1 TRYnowy lir turecki8.33110.13211.611
1 AUDdolar australijski1.6415-0.008-0.485
1 CADdolar kanadyjski1.5703-0.007-0.444
1 CNYjuan (renminbi) chiński8.22770.0120.146
1 HKDdolar hongkoński9.18710.06920.759
1 NZDdolar nowozelandzki1.78090.00020.011
1 SGDdolar singapurski1.62280.00330.204
1 KRWwon południowo koreański1405.74-0.75-0.053
1 MYRringgit malezyjski4.96980.00440.089
1 ZARdolar płdafrykański20.4221-0.0658-0.321
1 IDRrupia indonezyjska17247.6-29.3-0.170
1 BRLreal brazylijski6.2311-0.0432-0.689
1 MXNpeso meksykańskie26.7125-0.0276-0.103
1 PHPpeso filipińskie58.120.3460.599
1 THBbat tajlandzki36.7590.1510.412
1 INRrupia indyjska88.7090.32850.372
1 ILS4.03970.01050.261

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę