Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 15:18:52 -6h
Tokio (Japonia) 05:18:52 +8h
Sydney (Australia) 06:18:52 +9h
Londyn (Anglia) 20:18:52 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 21-06-19
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.13160.00090.080
1 JPYjen japoński121.64-0.07-0.058
1 DKKkorona duńska7.4657-0.0004-0.005
1 GBPfunt szterling0.894250.00270.303
1 SEKkorona szwedzka10.6308-0.004-0.038
1 CHFfrank szwajcarski1.1107-0.0035-0.314
1 ISKkorona islandzka141.500.000
1 NOKkorona norweska9.6860.01820.188
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.4013-0.0022-0.030
1 RONlej rumuński4.7239-0.0023-0.049
1 CZKkorona czeska25.609-0.01-0.039
1 HUFforint węgierski323.970.390.121
1 PLNpolski złoty4.25840.00280.066
1 RUBrubel rosyjski71.51910.07980.112
1 TRYnowy lir turecki6.58060.05150.789
1 AUDdolar australijski1.63860.00630.386
1 CADdolar kanadyjski1.49280.00420.282
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.77920.0290.374
1 HKDdolar hongkoński8.84240.00450.051
1 NZDdolar nowozelandzki1.72610.01030.600
1 SGDdolar singapurski1.53620.00260.170
1 KRWwon południowo koreański1314.412.160.165
1 MYRringgit malezyjski4.70020.01010.215
1 ZARdolar płdafrykański16.21780.08690.539
1 IDRrupia indonezyjska15987-49.2-0.307
1 BRLreal brazylijski4.3357-0.005-0.115
1 MXNpeso meksykańskie21.56980.17380.812
1 PHPpeso filipińskie58.2530.0940.162
1 THBbat tajlandzki34.859-0.119-0.340
1 INRrupia indyjska78.69850.1920.245
1 ILS4.07850.03270.808

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę