Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 17:22:48 -6h
Tokio (Japonia) 07:22:48 +8h
Sydney (Australia) 08:22:48 +9h
Londyn (Anglia) 22:22:48 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 19-05-17
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.11790.0050.449
1 JPYjen japoński124.351.31.056
1 DKKkorona duńska7.4411-0.0003-0.004
1 GBPfunt szterling0.859080.00540.638
1 SEKkorona szwedzka9.78930.02380.244
1 CHFfrank szwajcarski1.09210.00470.432
1 NOKkorona norweska9.3923-0.019-0.202
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.439-0.015-0.201
1 RONlej rumuński4.5602-0.0081-0.177
1 CZKkorona czeska26.503-0.129-0.484
1 HUFforint węgierski309.6-1.09-0.351
1 PLNpolski złoty4.2005-0.0227-0.538
1 RUBrubel rosyjski63.781-0.7525-1.166
1 TRYnowy lir turecki4.0275-0.0186-0.460
1 AUDdolar australijski1.50310.00740.495
1 CADdolar kanadyjski1.5169-0.0014-0.092
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.70150.03170.413
1 HKDdolar hongkoński8.69990.03840.443
1 NZDdolar nowozelandzki1.62270.0171.059
1 SGDdolar singapurski1.55090.00180.116
1 KRWwon południowo koreański1251.53-9.29-0.737
1 MYRringgit malezyjski4.8310.00370.077
1 ZARdolar płdafrykański14.8274-0.2287-1.519
1 IDRrupia indonezyjska14881.5-104.8-0.699
1 BRLreal brazylijski3.72270.23396.704
1 MXNpeso meksykańskie20.9378-0.3372-1.585
1 PHPpeso filipińskie55.564-0.084-0.151
1 THBbat tajlandzki38.4220.0330.086
1 INRrupia indyjska72.202-0.1888-0.261
1 ILS4.0087-0.0028-0.070

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę