Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 21:36:59 -6h
Tokio (Japonia) 11:36:59 +8h
Sydney (Australia) 12:36:59 +9h
Londyn (Anglia) 02:36:59 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 12-12-18
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1346-0.0033-0.290
1 JPYjen japoński128.67-0.08-0.062
1 DKKkorona duńska7.464100.000
1 GBPfunt szterling0.90135-0.0009-0.103
1 SEKkorona szwedzka10.35950.06250.607
1 CHFfrank szwajcarski1.12860.00380.338
1 ISKkorona islandzka140-0.2-0.143
1 NOKkorona norweska9.72650.02270.234
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.3895-0.0048-0.065
1 RONlej rumuński4.65710.00140.030
1 CZKkorona czeska25.8660.0210.081
1 HUFforint węgierski323.430.030.009
1 PLNpolski złoty4.29860.00030.007
1 RUBrubel rosyjski75.2467-0.2758-0.365
1 TRYnowy lir turecki6.0893-0.0402-0.656
1 AUDdolar australijski1.5732-0.0046-0.292
1 CADdolar kanadyjski1.517-0.0069-0.453
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.8155-0.0343-0.437
1 HKDdolar hongkoński8.8693-0.0241-0.271
1 NZDdolar nowozelandzki1.65730.00470.284
1 SGDdolar singapurski1.5577-0.004-0.256
1 KRWwon południowo koreański1280.62-3.55-0.276
1 MYRringgit malezyjski4.7538-0.0077-0.162
1 ZARdolar płdafrykański16.1475-0.1428-0.877
1 IDRrupia indonezyjska16562.3-62.7-0.377
1 BRLreal brazylijski4.3881-0.0536-1.207
1 MXNpeso meksykańskie22.7639-0.257-1.116
1 PHPpeso filipińskie59.714-0.295-0.492
1 THBbat tajlandzki37.192-0.125-0.335
1 INRrupia indyjska81.69-0.1315-0.161
1 ILS4.2603-0.0088-0.206

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę