Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 15:09:40 -6h
Tokio (Japonia) 05:09:40 +8h
Sydney (Australia) 06:09:40 +9h
Londyn (Anglia) 20:09:40 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 17-10-18
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.153-0.0057-0.492
1 JPYjen japoński129.43-0.49-0.377
1 DKKkorona duńska7.4604-0.0005-0.007
1 GBPfunt szterling0.879450.00350.402
1 SEKkorona szwedzka10.3148-0.0017-0.016
1 CHFfrank szwajcarski1.14530.00090.079
1 ISKkorona islandzka137.21.41.031
1 NOKkorona norweska9.42930.00950.101
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.4165-0.0003-0.004
1 RONlej rumuński4.6658-0.0022-0.047
1 CZKkorona czeska25.8430.0220.085
1 HUFforint węgierski322.550.490.152
1 PLNpolski złoty4.2940.0050.117
1 RUBrubel rosyjski75.6506-0.1613-0.213
1 TRYnowy lir turecki6.5818-0.1252-1.867
1 AUDdolar australijski1.619-0.0053-0.326
1 CADdolar kanadyjski1.4957-0.0053-0.353
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.9887-0.0208-0.260
1 HKDdolar hongkoński9.0373-0.0433-0.477
1 NZDdolar nowozelandzki1.7563-0.0041-0.233
1 SGDdolar singapurski1.5867-0.0058-0.364
1 KRWwon południowo koreański1299.48-2.44-0.187
1 MYRringgit malezyjski4.7881-0.0202-0.420
1 ZARdolar płdafrykański16.4471-0.0593-0.359
1 IDRrupia indonezyjska17489.6-81.3-0.463
1 BRLreal brazylijski4.3090.00730.170
1 MXNpeso meksykańskie21.7267-0.0484-0.222
1 PHPpeso filipińskie62.181-0.2-0.321
1 THBbat tajlandzki37.542-0.191-0.506
1 INRrupia indyjska84.8915-0.2285-0.268
1 ILS4.2076-0.0149-0.353

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę