Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 07:50:28 -6h
Tokio (Japonia) 21:50:28 +8h
Sydney (Australia) 22:50:28 +9h
Londyn (Anglia) 12:50:28 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 20-01-17
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.0632-0.0036-0.337
1 JPYjen japoński122.470.240.196
1 DKKkorona duńska7.4359-0.0001-0.001
1 GBPfunt szterling0.865950.00040.046
1 SEKkorona szwedzka9.5073-0.0405-0.424
1 CHFfrank szwajcarski1.0727-0.0002-0.019
1 NOKkorona norweska8.999-0.0203-0.225
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.5165-0.0045-0.060
1 RONlej rumuński4.4940.00120.027
1 CZKkorona czeska27.02100.000
1 HUFforint węgierski309.090.690.224
1 PLNpolski złoty4.3699-0.0029-0.066
1 RUBrubel rosyjski63.60750.02730.043
1 TRYnowy lir turecki4.0665-0.0082-0.201
1 AUDdolar australijski1.41150.00020.014
1 CADdolar kanadyjski1.42170.00480.339
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.3125-0.0116-0.158
1 HKDdolar hongkoński8.2487-0.0275-0.332
1 NZDdolar nowozelandzki1.48910.00340.229
1 SGDdolar singapurski1.5198-0.0018-0.118
1 KRWwon południowo koreański1250.66-5.24-0.417
1 MYRringgit malezyjski4.7285-0.0177-0.373
1 ZARdolar płdafrykański14.485-0.0206-0.142
1 IDRrupia indonezyjska14257.5-8.8-0.062
1 BRLreal brazylijski3.3977-0.0246-0.719
1 MXNpeso meksykańskie23.37-0.0741-0.316
1 PHPpeso filipińskie53.216-0.189-0.354
1 THBbat tajlandzki37.68-0.079-0.209
1 INRrupia indyjska72.4825-0.205-0.282
1 ILS4.05-0.0169-0.416

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę