Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 10:18:27 -6h
Tokio (Japonia) 00:18:27 +8h
Sydney (Australia) 01:18:27 +9h
Londyn (Anglia) 15:18:27 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 23-02-18
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.22990.00230.187
1 JPYjen japoński131.28-0.19-0.145
1 DKKkorona duńska7.44690.00070.009
1 GBPfunt szterling0.8794-0.004-0.456
1 SEKkorona szwedzka10.05830.0620.620
1 CHFfrank szwajcarski1.1505-0.0003-0.026
1 ISKkorona islandzka123.900.000
1 NOKkorona norweska9.677-0.0123-0.127
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.4365-0.008-0.107
1 RONlej rumuński4.655-0.0005-0.011
1 CZKkorona czeska25.3370.0210.083
1 HUFforint węgierski312.880.190.061
1 PLNpolski złoty4.1698-0.0121-0.289
1 RUBrubel rosyjski69.448-0.2251-0.323
1 TRYnowy lir turecki4.6575-0.0073-0.156
1 AUDdolar australijski1.5720.00210.134
1 CADdolar kanadyjski1.56140.00250.160
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.7914-0.0171-0.219
1 HKDdolar hongkoński9.62190.0160.167
1 NZDdolar nowozelandzki1.68640.01030.615
1 SGDdolar singapurski1.62540.00220.136
1 KRWwon południowo koreański1324.37-6.89-0.518
1 MYRringgit malezyjski4.81350.00230.048
1 ZARdolar płdafrykański14.2239-0.1596-1.110
1 IDRrupia indonezyjska16820.1-11.5-0.068
1 BRLreal brazylijski3.9875-0.0274-0.682
1 MXNpeso meksykańskie22.8385-0.2346-1.017
1 PHPpeso filipińskie63.719-0.192-0.300
1 THBbat tajlandzki38.668-0.093-0.240
1 INRrupia indyjska79.6515-0.238-0.298
1 ILS4.2918-0.0017-0.040

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę