Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 11:48:55 -6h
Tokio (Japonia) 01:48:55 +8h
Sydney (Australia) 02:48:55 +9h
Londyn (Anglia) 16:48:55 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 27-03-20
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.0977-0.0004-0.036
1 JPYjen japoński119.36-0.82-0.682
1 DKKkorona duńska7.4606-0.0053-0.071
1 GBPfunt szterling0.89743-0.0161-1.757
1 SEKkorona szwedzka11.01580.00880.080
1 CHFfrank szwajcarski1.0581-0.0053-0.498
1 ISKkorona islandzka1540.50.326
1 NOKkorona norweska11.65580.12851.115
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.6140.00250.033
1 RONlej rumuński4.83750.0040.083
1 CZKkorona czeska27.299-0.251-0.911
1 HUFforint węgierski355.650.660.186
1 PLNpolski złoty4.5306-0.0442-0.966
1 RUBrubel rosyjski86.38191.07191.256
1 TRYnowy lir turecki7.09350.05280.750
1 AUDdolar australijski1.82090.00470.259
1 CADdolar kanadyjski1.55210.00550.356
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.78940.02190.282
1 HKDdolar hongkoński8.5095-0.0041-0.048
1 NZDdolar nowozelandzki1.85480.00180.097
1 SGDdolar singapurski1.57620.00030.019
1 KRWwon południowo koreański1346.319.850.737
1 MYRringgit malezyjski4.76190.00160.034
1 ZARdolar płdafrykański19.34150.19311.008
1 IDRrupia indonezyjska17716.930.90.175
1 BRLreal brazylijski5.59050.10992.005
1 MXNpeso meksykańskie25.8329-0.2406-0.923
1 PHPpeso filipińskie56.1250.1440.257
1 THBbat tajlandzki35.769-0.067-0.187
1 INRrupia indyjska82.86950.3350.406
1 ILS3.9413-0.0172-0.435

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę