Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 11:41:01 -6h
Tokio (Japonia) 01:41:01 +8h
Sydney (Australia) 02:41:01 +9h
Londyn (Anglia) 16:41:01 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 15-12-17
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1806-0.0039-0.329
1 JPYjen japoński132.45-0.94-0.705
1 DKKkorona duńska7.44430.0010.013
1 GBPfunt szterling0.882530.00090.102
1 SEKkorona szwedzka9.95830.00950.095
1 CHFfrank szwajcarski1.1669-0.0017-0.145
1 NOKkorona norweska9.78280.00450.046
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.5465-0.0013-0.017
1 RONlej rumuński4.63320.00020.004
1 CZKkorona czeska25.678-0.017-0.066
1 HUFforint węgierski313.43-0.64-0.204
1 PLNpolski złoty4.2167-0.0053-0.126
1 RUBrubel rosyjski69.5043-0.1147-0.165
1 TRYnowy lir turecki4.5603-0.0252-0.550
1 AUDdolar australijski1.5382-0.007-0.453
1 CADdolar kanadyjski1.507-0.0126-0.829
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.8022-0.0256-0.327
1 HKDdolar hongkoński9.2223-0.0276-0.298
1 NZDdolar nowozelandzki1.6803-0.0131-0.774
1 SGDdolar singapurski1.5897-0.0053-0.332
1 KRWwon południowo koreański1284.73-4.01-0.311
1 MYRringgit malezyjski4.8163-0.0214-0.442
1 ZARdolar płdafrykański15.7809-0.1731-1.085
1 IDRrupia indonezyjska16029-48.2-0.300
1 BRLreal brazylijski3.9171-0.0358-0.906
1 MXNpeso meksykańskie22.62810.00440.019
1 PHPpeso filipińskie59.528-0.374-0.624
1 THBbat tajlandzki38.375-0.13-0.338
1 INRrupia indyjska75.6085-0.638-0.837
1 ILS4.1634-0.0143-0.342

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę