Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 00:51:56 -6h
Tokio (Japonia) 14:51:56 +8h
Sydney (Australia) 15:51:56 +9h
Londyn (Anglia) 05:51:56 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 22-02-17
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.0513-0.0024-0.228
1 JPYjen japoński118.79-0.98-0.818
1 DKKkorona duńska7.4332-0.0001-0.001
1 GBPfunt szterling0.8445-0.0041-0.483
1 SEKkorona szwedzka9.470.0010.011
1 CHFfrank szwajcarski1.06420.00030.028
1 NOKkorona norweska8.81530.00150.017
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.448-0.004-0.054
1 RONlej rumuński4.52080.00570.126
1 CZKkorona czeska27.02100.000
1 HUFforint węgierski307.530.630.205
1 PLNpolski złoty4.2987-0.0077-0.179
1 RUBrubel rosyjski60.7803-0.0587-0.096
1 TRYnowy lir turecki3.7871-0.0342-0.895
1 AUDdolar australijski1.3689-0.0073-0.530
1 CADdolar kanadyjski1.38440.00040.029
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.2311-0.0234-0.323
1 HKDdolar hongkoński8.1585-0.0198-0.242
1 NZDdolar nowozelandzki1.4672-0.0085-0.576
1 SGDdolar singapurski1.4905-0.0084-0.560
1 KRWwon południowo koreański1201.28-7.42-0.614
1 MYRringgit malezyjski4.6821-0.0152-0.324
1 ZARdolar płdafrykański13.7773-0.0893-0.644
1 IDRrupia indonezyjska14041.4-49.2-0.349
1 BRLreal brazylijski3.2422-0.0201-0.616
1 MXNpeso meksykańskie21.0585-0.4692-2.180
1 PHPpeso filipińskie52.868-0.122-0.230
1 THBbat tajlandzki36.806-0.11-0.298
1 INRrupia indyjska70.423-0.107-0.152
1 ILS3.8981-0.003-0.077

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę