Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 02:51:56 -6h
Tokio (Japonia) 16:51:56 +8h
Sydney (Australia) 17:51:56 +9h
Londyn (Anglia) 07:51:56 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 20-07-17
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1485-0.0048-0.416
1 JPYjen japoński128.92-0.11-0.085
1 DKKkorona duńska7.4367-0.0002-0.003
1 GBPfunt szterling0.887180.00230.263
1 SEKkorona szwedzka9.56780.0080.084
1 CHFfrank szwajcarski1.10390.00450.409
1 NOKkorona norweska9.3-0.0018-0.019
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.4103-0.004-0.054
1 RONlej rumuński4.5655-0.0015-0.033
1 CZKkorona czeska26.040.0050.019
1 HUFforint węgierski305.77-0.65-0.212
1 PLNpolski złoty4.21-0.0027-0.064
1 RUBrubel rosyjski67.854-0.2375-0.349
1 TRYnowy lir turecki4.06520.00760.187
1 AUDdolar australijski1.451-0.0022-0.151
1 CADdolar kanadyjski1.4487-0.0053-0.365
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.776-0.0129-0.166
1 HKDdolar hongkoński8.97-0.0359-0.399
1 NZDdolar nowozelandzki1.5631-0.0009-0.058
1 SGDdolar singapurski1.5738-0.0035-0.222
1 KRWwon południowo koreański1291.52-2.75-0.212
1 MYRringgit malezyjski4.9288-0.0148-0.299
1 ZARdolar płdafrykański14.9020.01240.083
1 IDRrupia indonezyjska15314.7-45-0.293
1 BRLreal brazylijski3.6166-0.0266-0.730
1 MXNpeso meksykańskie20.20350.02850.141
1 PHPpeso filipińskie58.428-0.205-0.350
1 THBbat tajlandzki38.653-0.098-0.253
1 INRrupia indyjska74.01-0.1415-0.191
1 ILS4.1033-0.0246-0.596

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę