Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 13:07:13 -6h
Tokio (Japonia) 03:07:13 +8h
Sydney (Australia) 04:07:13 +9h
Londyn (Anglia) 18:07:13 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 21-02-18
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.2312-0.0028-0.227
1 JPYjen japoński132.410.160.121
1 DKKkorona duńska7.4465-0.0008-0.011
1 GBPfunt szterling0.884630.0030.335
1 SEKkorona szwedzka9.9648-0.004-0.040
1 CHFfrank szwajcarski1.15510.00140.121
1 ISKkorona islandzka123.9-0.4-0.322
1 NOKkorona norweska9.642-0.0263-0.272
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.44150.0030.040
1 RONlej rumuński4.6615-0.0021-0.045
1 CZKkorona czeska25.3610.0430.170
1 HUFforint węgierski312.150.370.119
1 PLNpolski złoty4.15890.01220.294
1 RUBrubel rosyjski69.6656-0.2415-0.345
1 TRYnowy lir turecki4.6650.00840.180
1 AUDdolar australijski1.56840.00360.230
1 CADdolar kanadyjski1.56010.00480.309
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.8112-0.0178-0.227
1 HKDdolar hongkoński9.6341-0.0208-0.215
1 NZDdolar nowozelandzki1.6754-0.0028-0.167
1 SGDdolar singapurski1.6267-0.0005-0.031
1 KRWwon południowo koreański1322.02-1.68-0.127
1 MYRringgit malezyjski4.81740.00730.152
1 ZARdolar płdafrykański14.3373-0.1543-1.065
1 IDRrupia indonezyjska16757.9-61.8-0.367
1 BRLreal brazylijski4.008-0.0034-0.085
1 MXNpeso meksykańskie23.05160.05140.223
1 PHPpeso filipińskie64.229-0.331-0.513
1 THBbat tajlandzki38.783-0.1-0.257
1 INRrupia indyjska79.7295-0.2735-0.342
1 ILS4.3072-0.0148-0.342

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę