Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 20:42:33 -6h
Tokio (Japonia) 10:42:33 +8h
Sydney (Australia) 11:42:33 +9h
Londyn (Anglia) 01:42:33 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 11-10-19
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.10430.00130.118
1 JPYjen japoński119.751.231.038
1 DKKkorona duńska7.46880.00040.005
1 GBPfunt szterling0.87518-0.0264-2.925
1 SEKkorona szwedzka10.84480.00330.030
1 CHFfrank szwajcarski1.10250.00770.703
1 ISKkorona islandzka137.7-0.8-0.578
1 NOKkorona norweska10.0375-0.016-0.159
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.42800.000
1 RONlej rumuński4.75730.0050.105
1 CZKkorona czeska25.807-0.086-0.332
1 HUFforint węgierski331.71-1.8-0.540
1 PLNpolski złoty4.3057-0.0126-0.292
1 RUBrubel rosyjski70.8034-0.4867-0.683
1 TRYnowy lir turecki6.4713-0.0223-0.343
1 AUDdolar australijski1.6246-0.0061-0.374
1 CADdolar kanadyjski1.46790.00010.007
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.8417-0.015-0.191
1 HKDdolar hongkoński8.66140.00920.106
1 NZDdolar nowozelandzki1.7419-0.0003-0.017
1 SGDdolar singapurski1.5177-0.001-0.066
1 KRWwon południowo koreański1308.61-7.26-0.552
1 MYRringgit malezyjski4.6220.00150.032
1 ZARdolar płdafrykański16.3978-0.292-1.750
1 IDRrupia indonezyjska15601.5-7.6-0.049
1 BRLreal brazylijski4.52910.01050.232
1 MXNpeso meksykańskie21.3965-0.1258-0.585
1 PHPpeso filipińskie56.927-0.043-0.075
1 THBbat tajlandzki33.6420.1050.313
1 INRrupia indyjska78.48750.1320.168
1 ILS3.8673-0.0021-0.054

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę