Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 12:58:10 -6h
Tokio (Japonia) 02:58:10 +8h
Sydney (Australia) 03:58:10 +9h
Londyn (Anglia) 17:58:10 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 23-03-17
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.0786-0.0021-0.194
1 JPYjen japoński119.36-0.71-0.591
1 DKKkorona duńska7.4356-0.0016-0.022
1 GBPfunt szterling0.86273-0.0052-0.596
1 SEKkorona szwedzka9.5095-0.001-0.011
1 CHFfrank szwajcarski1.07-0.0014-0.131
1 NOKkorona norweska9.14780.00150.016
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.41780.0090.121
1 RONlej rumuński4.5555-0.0035-0.077
1 CZKkorona czeska27.02100.000
1 HUFforint węgierski309.220.060.019
1 PLNpolski złoty4.2685-0.0131-0.306
1 RUBrubel rosyjski62.2001-0.4508-0.720
1 TRYnowy lir turecki3.9038-0.0118-0.301
1 AUDdolar australijski1.41320.00460.327
1 CADdolar kanadyjski1.4387-0.0071-0.491
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.4268-0.0165-0.222
1 HKDdolar hongkoński8.378-0.0169-0.201
1 NZDdolar nowozelandzki1.5303-0.005-0.326
1 SGDdolar singapurski1.5086-0.0022-0.146
1 KRWwon południowo koreański1207.38-2.7-0.223
1 MYRringgit malezyjski4.7771-0.0077-0.161
1 ZARdolar płdafrykański13.4933-0.1181-0.868
1 IDRrupia indonezyjska14363.7-41-0.285
1 BRLreal brazylijski3.36080.01240.370
1 MXNpeso meksykańskie20.5962-0.0938-0.453
1 PHPpeso filipińskie54.3090.0370.068
1 THBbat tajlandzki37.32-0.105-0.281
1 INRrupia indyjska70.6095-0.09-0.127
1 ILS3.9322-0.0179-0.453

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę