Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 03:33:10 -6h
Tokio (Japonia) 17:33:10 +8h
Sydney (Australia) 18:33:10 +9h
Londyn (Anglia) 08:33:10 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 17-02-17
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.065-0.0002-0.019
1 JPYjen japoński120.08-0.87-0.719
1 DKKkorona duńska7.4334-0.0007-0.009
1 GBPfunt szterling0.85720.00610.717
1 SEKkorona szwedzka9.4478-0.027-0.285
1 CHFfrank szwajcarski1.0637-0.001-0.094
1 NOKkorona norweska8.8645-0.0045-0.051
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.441-0.0085-0.114
1 RONlej rumuński4.522300.000
1 CZKkorona czeska27.02100.000
1 HUFforint węgierski308.320.080.026
1 PLNpolski złoty4.33050.01290.299
1 RUBrubel rosyjski61.96681.06431.748
1 TRYnowy lir turecki3.91170.00810.208
1 AUDdolar australijski1.38920.00840.608
1 CADdolar kanadyjski1.39290.00640.462
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.31340.01060.145
1 HKDdolar hongkoński8.2659-0.0016-0.019
1 NZDdolar nowozelandzki1.48090.00640.434
1 SGDdolar singapurski1.5086-0.0018-0.119
1 KRWwon południowo koreański1224.7611.020.908
1 MYRringgit malezyjski4.7424-0.0015-0.032
1 ZARdolar płdafrykański13.93570.1521.103
1 IDRrupia indonezyjska14199.110.60.075
1 BRLreal brazylijski3.29280.05261.623
1 MXNpeso meksykańskie21.8050.20750.961
1 PHPpeso filipińskie53.3090.1330.250
1 THBbat tajlandzki37.27-0.012-0.032
1 INRrupia indyjska71.46150.09650.135
1 ILS3.947-0.0113-0.285

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę