Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 07:45:07 -6h
Tokio (Japonia) 21:45:07 +8h
Sydney (Australia) 22:45:07 +9h
Londyn (Anglia) 12:45:07 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 20-10-20
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1810.00250.212
1 JPYjen japoński124.790.680.548
1 DKKkorona duńska7.44250.00150.020
1 GBPfunt szterling0.913290.00740.818
1 SEKkorona szwedzka10.38050.02270.219
1 CHFfrank szwajcarski1.072400.000
1 ISKkorona islandzka1640.60.367
1 NOKkorona norweska10.96980.02280.208
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.58260.00010.001
1 RONlej rumuński4.8761-0.0007-0.014
1 CZKkorona czeska27.233-0.113-0.413
1 HUFforint węgierski365.680.630.173
1 PLNpolski złoty4.58090.00860.188
1 RUBrubel rosyjski92.02380.58370.638
1 TRYnowy lir turecki9.33010.02440.262
1 AUDdolar australijski1.68010.02261.363
1 CADdolar kanadyjski1.55770.00540.348
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.89180.01510.192
1 HKDdolar hongkoński9.15280.01940.212
1 NZDdolar nowozelandzki1.80060.02551.437
1 SGDdolar singapurski1.60360.00460.288
1 KRWwon południowo koreański1346.355.020.374
1 MYRringgit malezyjski4.90170.01980.406
1 ZARdolar płdafrykański19.52450.14390.742
1 IDRrupia indonezyjska17373.125.50.147
1 BRLreal brazylijski6.61820.00430.065
1 MXNpeso meksykańskie25.03150.21970.885
1 PHPpeso filipińskie57.3330.1020.178
1 THBbat tajlandzki36.9650.2190.596
1 INRrupia indyjska86.84650.4520.523
1 ILS3.99110.00750.188

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę