Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 13:15:33 -6h
Tokio (Japonia) 03:15:33 +8h
Sydney (Australia) 04:15:33 +9h
Londyn (Anglia) 18:15:33 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 23-05-18
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1708-0.0086-0.729
1 JPYjen japoński128.61-2.09-1.599
1 DKKkorona duńska7.44950.00170.023
1 GBPfunt szterling0.879530.00270.302
1 SEKkorona szwedzka10.29060.07480.732
1 CHFfrank szwajcarski1.1598-0.014-1.193
1 ISKkorona islandzka123.80.20.162
1 NOKkorona norweska9.50630.01630.172
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.39130.00450.061
1 RONlej rumuński4.62940.00290.063
1 CZKkorona czeska25.8130.1110.432
1 HUFforint węgierski319.532.080.655
1 PLNpolski złoty4.30880.02260.527
1 RUBrubel rosyjski72.2643-0.0848-0.117
1 TRYnowy lir turecki5.70860.23824.354
1 AUDdolar australijski1.55440.00010.006
1 CADdolar kanadyjski1.51090.00430.285
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.4797-0.0315-0.419
1 HKDdolar hongkoński9.1904-0.0661-0.714
1 NZDdolar nowozelandzki1.6977-0.0014-0.082
1 SGDdolar singapurski1.5754-0.0018-0.114
1 KRWwon południowo koreański1266.75-1.18-0.093
1 MYRringgit malezyjski4.6627-0.0163-0.348
1 ZARdolar płdafrykański14.80620.00540.036
1 IDRrupia indonezyjska16642.9-31.5-0.189
1 BRLreal brazylijski4.304-0.013-0.301
1 MXNpeso meksykańskie23.3550.07080.304
1 PHPpeso filipińskie61.432-0.213-0.346
1 THBbat tajlandzki37.641-0.117-0.310
1 INRrupia indyjska80.1055-0.105-0.131
1 ILS4.1882-0.0179-0.426

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę