Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 16:14:52 -6h
Tokio (Japonia) 06:14:52 +8h
Sydney (Australia) 07:14:52 +9h
Londyn (Anglia) 21:14:52 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 19-09-17
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.19720.00240.201
1 JPYjen japoński133.440.350.263
1 DKKkorona duńska7.4414-0.0002-0.003
1 GBPfunt szterling0.886220.00370.418
1 SEKkorona szwedzka9.52610.01160.122
1 CHFfrank szwajcarski1.15350.00710.619
1 NOKkorona norweska9.3420.0010.011
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.4745-0.01-0.134
1 RONlej rumuński4.60040.00110.024
1 CZKkorona czeska26.1030.0120.046
1 HUFforint węgierski308.85-1.02-0.329
1 PLNpolski złoty4.2785-0.0099-0.231
1 RUBrubel rosyjski69.50660.5490.796
1 TRYnowy lir turecki4.17640.04241.026
1 AUDdolar australijski1.49690.00220.147
1 CADdolar kanadyjski1.47140.01330.912
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.88320.03120.397
1 HKDdolar hongkoński9.34320.00420.045
1 NZDdolar nowozelandzki1.6398-0.0003-0.018
1 SGDdolar singapurski1.61510.00680.423
1 KRWwon południowo koreański1351.574.70.349
1 MYRringgit malezyjski5.020.01940.388
1 ZARdolar płdafrykański15.94460.15530.984
1 IDRrupia indonezyjska15886.849.70.314
1 BRLreal brazylijski3.74290.02250.605
1 MXNpeso meksykańskie21.24950.12250.580
1 PHPpeso filipińskie61.038-0.08-0.131
1 THBbat tajlandzki39.6030.0670.169
1 INRrupia indyjska77.01740.38590.504
1 ILS4.21030.00190.045

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę