Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 18:59:28 -6h
Tokio (Japonia) 08:59:28 +8h
Sydney (Australia) 09:59:28 +9h
Londyn (Anglia) 23:59:28 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 26-05-17
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1196-0.0018-0.161
1 JPYjen japoński124.38-0.95-0.758
1 DKKkorona duńska7.44150.00060.008
1 GBPfunt szterling0.87190.00660.765
1 SEKkorona szwedzka9.727500.000
1 CHFfrank szwajcarski1.0888-0.0016-0.147
1 NOKkorona norweska9.40180.06880.737
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.424-0.0065-0.087
1 RONlej rumuński4.55680.00680.149
1 CZKkorona czeska26.4340.0210.080
1 HUFforint węgierski307.4-0.53-0.172
1 PLNpolski złoty4.1830.00370.089
1 RUBrubel rosyjski63.79670.66461.053
1 TRYnowy lir turecki3.9963-0.0004-0.010
1 AUDdolar australijski1.50380.00160.107
1 CADdolar kanadyjski1.50770.00140.093
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.6782-0.0236-0.306
1 HKDdolar hongkoński8.7249-0.0123-0.141
1 NZDdolar nowozelandzki1.5856-0.0088-0.552
1 SGDdolar singapurski1.5479-0.0046-0.296
1 KRWwon południowo koreański1251.82-3.92-0.312
1 MYRringgit malezyjski4.779-0.0189-0.394
1 ZARdolar płdafrykański14.4108-0.0497-0.344
1 IDRrupia indonezyjska14891.5-19.8-0.133
1 BRLreal brazylijski3.6609-0.0051-0.139
1 MXNpeso meksykańskie20.68390.05150.250
1 PHPpeso filipińskie55.729-0.195-0.349
1 THBbat tajlandzki38.122-0.241-0.628
1 INRrupia indyjska72.2175-0.2275-0.314
1 ILS4.0008-0.0103-0.257

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę