Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 20:40:54 -6h
Tokio (Japonia) 10:40:54 +8h
Sydney (Australia) 11:40:54 +9h
Londyn (Anglia) 01:40:54 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 12-10-18
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1574-0.0001-0.009
1 JPYjen japoński129.99-0.01-0.008
1 DKKkorona duńska7.4602-0.0001-0.001
1 GBPfunt szterling0.87640.00150.171
1 SEKkorona szwedzka10.3593-0.0527-0.506
1 CHFfrank szwajcarski1.1470.0040.350
1 ISKkorona islandzka134.400.000
1 NOKkorona norweska9.4675-0.0388-0.408
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.4115-0.0055-0.074
1 RONlej rumuński4.6613-0.006-0.129
1 CZKkorona czeska25.777-0.071-0.275
1 HUFforint węgierski324.15-0.82-0.252
1 PLNpolski złoty4.2936-0.0231-0.535
1 RUBrubel rosyjski76.2999-0.6208-0.807
1 TRYnowy lir turecki6.802-0.1381-1.990
1 AUDdolar australijski1.6236-0.0078-0.478
1 CADdolar kanadyjski1.5054-0.0048-0.318
1 CNYjuan (renminbi) chiński8.00430.00610.076
1 HKDdolar hongkoński9.0696-0.0027-0.030
1 NZDdolar nowozelandzki1.7768-0.0084-0.471
1 SGDdolar singapurski1.5932-0.0037-0.232
1 KRWwon południowo koreański1309.22-11.48-0.869
1 MYRringgit malezyjski4.8084-0.0056-0.116
1 ZARdolar płdafrykański16.7-0.1958-1.159
1 IDRrupia indonezyjska17598.3-36.2-0.205
1 BRLreal brazylijski4.37840.05141.188
1 MXNpeso meksykańskie21.8434-0.258-1.167
1 PHPpeso filipińskie62.5810.0410.066
1 THBbat tajlandzki37.882-0.032-0.084
1 INRrupia indyjska85.1445-0.617-0.719
1 ILS4.2-0.0084-0.200

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę