Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 19:05:38 -6h
Tokio (Japonia) 09:05:38 +8h
Sydney (Australia) 10:05:38 +9h
Londyn (Anglia) 00:05:38 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 13-07-18
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1643-0.0015-0.129
1 JPYjen japoński131.04-0.09-0.069
1 DKKkorona duńska7.45550.00010.001
1 GBPfunt szterling0.884880.00220.255
1 SEKkorona szwedzka10.3760.0410.397
1 CHFfrank szwajcarski1.17040.00620.533
1 ISKkorona islandzka125.2-0.2-0.159
1 NOKkorona norweska9.4830.03870.410
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.3963-0.0012-0.016
1 RONlej rumuński4.6578-0.001-0.021
1 CZKkorona czeska25.924-0.014-0.054
1 HUFforint węgierski324.06-1.22-0.375
1 PLNpolski złoty4.321-0.0062-0.143
1 RUBrubel rosyjski72.48440.06750.093
1 TRYnowy lir turecki5.64670.01030.183
1 AUDdolar australijski1.5764-0.0014-0.089
1 CADdolar kanadyjski1.5358-0.0011-0.072
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.80120.02320.298
1 HKDdolar hongkoński9.1387-0.0107-0.117
1 NZDdolar nowozelandzki1.7280.0040.232
1 SGDdolar singapurski1.59190.0030.189
1 KRWwon południowo koreański1319.77.180.547
1 MYRringgit malezyjski4.71060.00170.036
1 ZARdolar płdafrykański15.5187-0.1301-0.831
1 IDRrupia indonezyjska16787.220.70.123
1 BRLreal brazylijski4.53730.03240.719
1 MXNpeso meksykańskie22.17680.09110.412
1 PHPpeso filipińskie62.291-0.087-0.139
1 THBbat tajlandzki38.8410.0660.170
1 INRrupia indyjska79.732-0.1485-0.186
1 ILS4.2441-0.0118-0.277

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę