Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 03:27:26 -6h
Tokio (Japonia) 17:27:26 +8h
Sydney (Australia) 18:27:26 +9h
Londyn (Anglia) 08:27:26 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 29-05-20
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.11360.0121.089
1 JPYjen japoński119.290.610.514
1 DKKkorona duńska7.4542-0.0002-0.003
1 GBPfunt szterling0.900880.00360.401
1 SEKkorona szwedzka10.487-0.061-0.578
1 CHFfrank szwajcarski1.0720.00370.346
1 ISKkorona islandzka150.800.000
1 NOKkorona norweska10.788-0.0673-0.620
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.587-0.003-0.040
1 RONlej rumuński4.84930.00580.120
1 CZKkorona czeska26.921-0.096-0.355
1 HUFforint węgierski348.73-1.01-0.289
1 PLNpolski złoty4.44950.02530.572
1 RUBrubel rosyjski78.44160.50730.651
1 TRYnowy lir turecki7.61010.10291.371
1 AUDdolar australijski1.66810.00570.343
1 CADdolar kanadyjski1.5280.01250.825
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.94560.06520.827
1 HKDdolar hongkoński8.63470.0941.101
1 NZDdolar nowozelandzki1.78630.00870.489
1 SGDdolar singapurski1.57120.00910.583
1 KRWwon południowo koreański1376.2112.450.913
1 MYRringgit malezyjski4.84140.04340.905
1 ZARdolar płdafrykański19.42390.22581.176
1 IDRrupia indonezyjska16269.759.70.368
1 BRLreal brazylijski5.96540.11591.981
1 MXNpeso meksykańskie24.570.0120.049
1 PHPpeso filipińskie56.2310.4390.787
1 THBbat tajlandzki35.4240.3160.900
1 INRrupia indyjska84.10250.6390.766
1 ILS3.90650.04151.074

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę