Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 15:52:49 -6h
Tokio (Japonia) 05:52:49 +8h
Sydney (Australia) 06:52:49 +9h
Londyn (Anglia) 20:52:49 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 11-11-19
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.10410.00070.063
1 JPYjen japoński120.29-0.43-0.356
1 DKKkorona duńska7.4722-0.0005-0.007
1 GBPfunt szterling0.85743-0.0041-0.482
1 SEKkorona szwedzka10.70850.0060.056
1 CHFfrank szwajcarski1.0972-0.0019-0.173
1 ISKkorona islandzka137.700.000
1 NOKkorona norweska10.0910.00170.017
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.43910.00460.062
1 RONlej rumuński4.76430.00050.010
1 CZKkorona czeska25.510.0240.094
1 HUFforint węgierski334.350.980.294
1 PLNpolski złoty4.27370.01270.298
1 RUBrubel rosyjski70.53190.06660.095
1 TRYnowy lir turecki6.37220.02090.329
1 AUDdolar australijski1.61050.0040.249
1 CADdolar kanadyjski1.46070.00460.316
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.74040.02890.375
1 HKDdolar hongkoński8.64220.0050.058
1 NZDdolar nowozelandzki1.7348-0.0078-0.448
1 SGDdolar singapurski1.50250.00230.153
1 KRWwon południowo koreański128811.340.888
1 MYRringgit malezyjski4.57490.0140.307
1 ZARdolar płdafrykański16.4150.10290.631
1 IDRrupia indonezyjska15540.777.70.502
1 BRLreal brazylijski4.59490.03660.803
1 MXNpeso meksykańskie21.1057-0.0326-0.154
1 PHPpeso filipińskie56.1380.3290.590
1 THBbat tajlandzki33.493-0.034-0.101
1 INRrupia indyjska78.99050.33850.430
1 ILS3.85910.00580.151

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę