Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 22:47:49 -6h
Tokio (Japonia) 12:47:49 +8h
Sydney (Australia) 13:47:49 +9h
Londyn (Anglia) 03:47:49 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 20-02-19
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.13420.00480.425
1 JPYjen japoński125.610.520.416
1 DKKkorona duńska7.4614-0.0005-0.007
1 GBPfunt szterling0.86945-0.0024-0.275
1 SEKkorona szwedzka10.5703-0.0297-0.280
1 CHFfrank szwajcarski1.1342-0.0009-0.079
1 ISKkorona islandzka135.700.000
1 NOKkorona norweska9.7335-0.0125-0.128
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.41350.00050.007
1 RONlej rumuński4.75670.00750.158
1 CZKkorona czeska25.679-0.038-0.148
1 HUFforint węgierski317.33-1.13-0.355
1 PLNpolski złoty4.34450.00980.226
1 RUBrubel rosyjski74.5774-0.1795-0.240
1 TRYnowy lir turecki6.0190.02330.389
1 AUDdolar australijski1.5844-0.0037-0.233
1 CADdolar kanadyjski1.4956-0.0005-0.033
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.6244-0.0174-0.228
1 HKDdolar hongkoński8.90260.03820.431
1 NZDdolar nowozelandzki1.6513-0.0036-0.218
1 SGDdolar singapurski1.53260.00020.013
1 KRWwon południowo koreański1273.47-0.03-0.002
1 MYRringgit malezyjski4.61830.00290.063
1 ZARdolar płdafrykański16.03540.03540.221
1 IDRrupia indonezyjska15924.2-2.6-0.016
1 BRLreal brazylijski4.2019-0.002-0.048
1 MXNpeso meksykańskie21.73010.02570.118
1 PHPpeso filipińskie59.0030.0330.056
1 THBbat tajlandzki35.2680.0190.054
1 INRrupia indyjska80.70350.0050.006
1 ILS4.1004-0.0014-0.034

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę