Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 01:08:24 -6h
Tokio (Japonia) 15:08:24 +8h
Sydney (Australia) 16:08:24 +9h
Londyn (Anglia) 06:08:24 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 17-10-17
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1759-0.0044-0.373
1 JPYjen japoński131.94-0.05-0.038
1 DKKkorona duńska7.443900.000
1 GBPfunt szterling0.891480.0040.445
1 SEKkorona szwedzka9.5813-0.0072-0.075
1 CHFfrank szwajcarski1.1504-0.001-0.087
1 NOKkorona norweska9.3260.01270.136
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.5080.00420.056
1 RONlej rumuński4.58-0.0038-0.083
1 CZKkorona czeska25.733-0.037-0.144
1 HUFforint węgierski307.35-0.18-0.059
1 PLNpolski złoty4.2298-0.008-0.189
1 RUBrubel rosyjski67.4711-0.0069-0.010
1 TRYnowy lir turecki4.30510.00760.177
1 AUDdolar australijski1.4994-0.0002-0.013
1 CADdolar kanadyjski1.4741-0.0059-0.399
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.78460.00640.082
1 HKDdolar hongkoński9.1811-0.0359-0.389
1 NZDdolar nowozelandzki1.6375-0.0045-0.274
1 SGDdolar singapurski1.5952-0.0004-0.025
1 KRWwon południowo koreański1328.14-1.95-0.147
1 MYRringgit malezyjski4.9664-0.0109-0.219
1 ZARdolar płdafrykański15.79770.08080.514
1 IDRrupia indonezyjska15880.1-33.3-0.209
1 BRLreal brazylijski3.73580.00540.145
1 MXNpeso meksykańskie22.4334-0.0597-0.265
1 PHPpeso filipińskie60.368-0.131-0.217
1 THBbat tajlandzki38.946-0.075-0.192
1 INRrupia indyjska76.46950.0540.071
1 ILS4.12740.00020.005

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę