Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 10:26:39 -6h
Tokio (Japonia) 00:26:39 +8h
Sydney (Australia) 01:26:39 +9h
Londyn (Anglia) 15:26:39 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 24-04-17
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.08480.0151.402
1 JPYjen japoński119.672.952.527
1 DKKkorona duńska7.4390.00210.028
1 GBPfunt szterling0.84830.01111.326
1 SEKkorona szwedzka9.5825-0.0565-0.586
1 CHFfrank szwajcarski1.08060.01261.180
1 NOKkorona norweska9.245-0.0028-0.030
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.46230.00480.064
1 RONlej rumuński4.5285-0.0152-0.335
1 CZKkorona czeska26.793-0.14-0.520
1 HUFforint węgierski311.47-2.71-0.863
1 PLNpolski złoty4.242-0.0307-0.719
1 RUBrubel rosyjski60.69050.4340.720
1 TRYnowy lir turecki3.8969-0.0032-0.082
1 AUDdolar australijski1.4330.01110.781
1 CADdolar kanadyjski1.4570.01571.089
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.46910.10251.391
1 HKDdolar hongkoński8.43760.11861.426
1 NZDdolar nowozelandzki1.54420.01651.080
1 SGDdolar singapurski1.5110.01621.084
1 KRWwon południowo koreański1224.229.150.753
1 MYRringgit malezyjski4.7720.06591.400
1 ZARdolar płdafrykański14.06390.00520.037
1 IDRrupia indonezyjska14405.1155.41.091
1 BRLreal brazylijski3.39030.0220.653
1 MXNpeso meksykańskie20.16420.01830.091
1 PHPpeso filipińskie53.9950.6891.293
1 THBbat tajlandzki37.2740.4841.316
1 INRrupia indyjska69.9130.79451.149
1 ILS3.9620.02540.645

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę