Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 03:32:53 -6h
Tokio (Japonia) 17:32:53 +8h
Sydney (Australia) 18:32:53 +9h
Londyn (Anglia) 08:32:53 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 19-09-18
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1667-0.003-0.256
1 JPYjen japoński130.94-0.27-0.206
1 DKKkorona duńska7.4597-0.0005-0.007
1 GBPfunt szterling0.88813-0.0015-0.169
1 SEKkorona szwedzka10.3878-0.0301-0.289
1 CHFfrank szwajcarski1.13040.00590.525
1 ISKkorona islandzka128.40.80.627
1 NOKkorona norweska9.547-0.0003-0.003
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.4285-0.001-0.013
1 RONlej rumuński4.65230.00310.067
1 CZKkorona czeska25.434-0.014-0.055
1 HUFforint węgierski323.39-0.43-0.133
1 PLNpolski złoty4.2951-0.0057-0.133
1 RUBrubel rosyjski78.0688-1.0971-1.386
1 TRYnowy lir turecki7.3236-0.1817-2.421
1 AUDdolar australijski1.6109-0.0135-0.831
1 CADdolar kanadyjski1.5136-0.0101-0.663
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.9983-0.0334-0.416
1 HKDdolar hongkoński9.1515-0.024-0.262
1 NZDdolar nowozelandzki1.7684-0.0068-0.383
1 SGDdolar singapurski1.5993-0.0038-0.237
1 KRWwon południowo koreański1308.76-6.35-0.483
1 MYRringgit malezyjski4.8336-0.0119-0.246
1 ZARdolar płdafrykański17.1004-0.3575-2.048
1 IDRrupia indonezyjska17355-24.4-0.140
1 BRLreal brazylijski4.85820.01010.208
1 MXNpeso meksykańskie21.8681-0.199-0.902
1 PHPpeso filipińskie63.023-0.288-0.455
1 THBbat tajlandzki37.871-0.22-0.578
1 INRrupia indyjska84.4515-0.9095-1.065
1 ILS4.1775-0.0116-0.277

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę