Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 06:17:31 -6h
Tokio (Japonia) 20:17:31 +8h
Sydney (Australia) 21:17:31 +9h
Londyn (Anglia) 11:17:31 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 17-01-20
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1108-0.0061-0.546
1 JPYjen japoński122.31-0.49-0.399
1 DKKkorona duńska7.472900.000
1 GBPfunt szterling0.85105-0.0037-0.427
1 SEKkorona szwedzka10.545-0.0228-0.216
1 CHFfrank szwajcarski1.0736-0.0003-0.028
1 ISKkorona islandzka137.40.40.292
1 NOKkorona norweska9.889-0.0168-0.170
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.4378-0.004-0.054
1 RONlej rumuński4.78030.00130.027
1 CZKkorona czeska25.147-0.023-0.091
1 HUFforint węgierski335.591.750.524
1 PLNpolski złoty4.23670.00430.102
1 RUBrubel rosyjski68.2495-0.5607-0.815
1 TRYnowy lir turecki6.5323-0.004-0.061
1 AUDdolar australijski1.61220.00070.043
1 CADdolar kanadyjski1.4498-0.0061-0.419
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.6186-0.0651-0.847
1 HKDdolar hongkoński8.6292-0.052-0.599
1 NZDdolar nowozelandzki1.67820.00130.078
1 SGDdolar singapurski1.496-0.0065-0.433
1 KRWwon południowo koreański1288.37-5.5-0.425
1 MYRringgit malezyjski4.5041-0.0336-0.740
1 ZARdolar płdafrykański16.0582-0.0647-0.401
1 IDRrupia indonezyjska15184.9-38.4-0.252
1 BRLreal brazylijski4.639-0.0129-0.277
1 MXNpeso meksykańskie20.8338-0.1563-0.745
1 PHPpeso filipińskie56.548-0.228-0.402
1 THBbat tajlandzki33.746-0.169-0.498
1 INRrupia indyjska78.9567-0.2643-0.334
1 ILS3.8372-0.0203-0.526

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę