Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 00:30:02 -6h
Tokio (Japonia) 14:30:02 +8h
Sydney (Australia) 15:30:02 +9h
Londyn (Anglia) 05:30:02 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 23-08-19
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1065-0.0018-0.162
1 JPYjen japoński117.79-0.34-0.288
1 DKKkorona duńska7.45590.00010.001
1 GBPfunt szterling0.90453-0.007-0.765
1 SEKkorona szwedzka10.7165-0.0023-0.021
1 CHFfrank szwajcarski1.0893-0.0012-0.110
1 ISKkorona islandzka138.1-0.2-0.145
1 NOKkorona norweska9.95930.02030.204
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.3940.00120.016
1 RONlej rumuński4.7212-0.0011-0.023
1 CZKkorona czeska25.769-0.015-0.058
1 HUFforint węgierski328.580.790.241
1 PLNpolski złoty4.355-0.0093-0.213
1 RUBrubel rosyjski72.94690.19090.262
1 TRYnowy lir turecki6.3815-0.006-0.094
1 AUDdolar australijski1.63960.00160.098
1 CADdolar kanadyjski1.47410.00190.129
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.8439-0.0084-0.107
1 HKDdolar hongkoński8.6776-0.0113-0.130
1 NZDdolar nowozelandzki1.736-0.002-0.115
1 SGDdolar singapurski1.536-0.0001-0.007
1 KRWwon południowo koreański1341.190.20.015
1 MYRringgit malezyjski4.6362-0.0059-0.127
1 ZARdolar płdafrykański16.84390.02620.156
1 IDRrupia indonezyjska15726.1-51-0.323
1 BRLreal brazylijski4.52240.05071.134
1 MXNpeso meksykańskie22.00410.14190.649
1 PHPpeso filipińskie58.0080.0230.040
1 THBbat tajlandzki33.997-0.133-0.390
1 INRrupia indyjska79.304-0.285-0.358
1 ILS3.8924-0.0141-0.361

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę