Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 01:23:23 -6h
Tokio (Japonia) 15:23:23 +8h
Sydney (Australia) 16:23:23 +9h
Londyn (Anglia) 06:23:23 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 23-08-19
Tabela nr 163/A/NBP/2019
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.93710.00340.086
1 EUReuro4.3572-0.0088-0.202
1 AUDdolar australijski2.6611-0.0012-0.045
1 CZKkorona czeska0.1691-0.0001-0.059
1 DKKkorona duńska0.5844-0.0012-0.205
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.50210.00050.100
100 JPYjen japoński3.6922-0.0051-0.138
1 CADdolar kanadyjski2.9566-0.0023-0.078
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4384-0.0008-0.182
1 ZARrand płdafrykański0.25990.00140.542
1 RUBrubel rosyjski0.0600.000
1 CHFfrank szwajcarski3.9876-0.0174-0.434
1 SEKkorona szwedzka0.4067-0.0009-0.221
1 UAHhrywna ukraińska0.1569-0.0005-0.318
100 HUFforint węgierski1.3268-0.0056-0.420
1 GBPfunt szterling4.8050.02660.557
1 XDRSDR (MFW)5.3864-0.007-0.130
1 BGNlew bułgarski2.2278-0.0045-0.202
1 RONlej rumuński0.9228-0.0006-0.065
1 PHPpeso filipińskie0.07530.00010.133
1 THBbat (Tajlandia)0.12810.00030.235
1 NZDdolar nowozelandzki2.51320.00160.064
1 SGDdolar singapurski2.83880.00040.014
100 ISKkorona islandzka3.146-0.0109-0.345
1 HRKkuna chorwacka0.5893-0.0022-0.372
1 TRYlira turecka0.68280.0010.147
1 MXNpeso meksykańskie0.1991-0.0002-0.100
1 BRLreal brazylijski0.9675-0.0096-0.982
1 MYRringgit malezyjski0.9396-0.0002-0.021
10000 IDRrupia (Indonezja)2.77020.00680.246
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3252-0.0004-0.123
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5560.0010.180
1 ILS1.12130.00440.394
100 INR5.49670.02890.529
100 CLP0.5506-0.0021-0.380

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę