Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 17:16:50 -6h
Tokio (Japonia) 07:16:50 +8h
Sydney (Australia) 08:16:50 +9h
Londyn (Anglia) 22:16:50 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 16-02-18
Tabela nr 034/A/NBP/2018
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.3173-0.0086-0.259
1 EUReuro4.15590.00290.070
1 AUDdolar australijski2.64730.00220.083
1 CZKkorona czeska0.163800.000
1 DKKkorona duńska0.5580.00050.090
1 EEKkorona estońska00-100.000
1 HKDdolar hongkoński0.4242-0.001-0.235
100 JPYjen japoński3.1290.0040.128
1 CADdolar kanadyjski2.6626-0.0029-0.109
1 LTLlit litewski00-100.000
1 LVLłat łotewski00-100.000
1 NOKkorona norweska0.42950.00260.609
1 ZARrand płdafrykański0.2856-0.0008-0.279
1 RUBrubel rosyjski0.05880.00010.170
1 CHFfrank szwajcarski3.60490.01090.303
1 SEKkorona szwedzka0.41960.00050.119
1 UAHhrywna ukraińska0.1228-0.0013-1.048
100 HUFforint węgierski1.33570.00290.218
1 GBPfunt szterling4.67690.00060.013
1 XDRSDR (MFW)4.8521-0.0259-0.531
1 BGNlew bułgarski2.12490.00150.071
1 RONlej rumuński0.89160.00030.034
1 PHPpeso filipińskie0.0635-0.0002-0.314
1 THBbat (Tajlandia)0.1061-0.0002-0.188
1 NZDdolar nowozelandzki2.46430.00310.126
1 SGDdolar singapurski2.53760.00180.071
100 ISKkorona islandzka3.3141-0.0083-0.250
1 HRKkuna chorwacka0.55870.00030.054
1 TRYlira turecka0.88490.0040.454
1 MXNpeso meksykańskie0.1795-0.0006-0.333
1 BRLreal brazylijski1.0277-0.006-0.580
1 MYRringgit malezyjski0.8518-0.0022-0.258
10000 IDRrupia (Indonezja)2.4467-0.0063-0.257
100 KRWwon (Korea Płd.)0.31220.00040.128
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5225-0.0014-0.267
1 ILS0.9391-0.0056-0.593
100 INR5.1706-0.0301-0.579
100 CLP0.5591-0.0009-0.161

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę