Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 10:14:58 -6h
Tokio (Japonia) 00:14:58 +8h
Sydney (Australia) 01:14:58 +9h
Londyn (Anglia) 15:14:58 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 23-02-18
Tabela nr 039/A/NBP/2018
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.3911-0.0098-0.288
1 EUReuro4.1738-0.0073-0.175
1 AUDdolar australijski2.6521-0.0075-0.282
1 CZKkorona czeska0.1648-0.0003-0.182
1 DKKkorona duńska0.5605-0.0009-0.160
1 EEKkorona estońska00-100.000
1 HKDdolar hongkoński0.4335-0.0012-0.276
100 JPYjen japoński3.17210.00350.110
1 CADdolar kanadyjski2.6676-0.0135-0.504
1 LTLlit litewski00-100.000
1 LVLłat łotewski00-100.000
1 NOKkorona norweska0.4307-0.0002-0.046
1 ZARrand płdafrykański0.29250.00180.619
1 RUBrubel rosyjski0.06010.00020.334
1 CHFfrank szwajcarski3.63020.0050.138
1 SEKkorona szwedzka0.4156-0.0029-0.693
1 UAHhrywna ukraińska0.12560.00010.080
100 HUFforint węgierski1.3336-0.0048-0.359
1 GBPfunt szterling4.73650.01320.279
1 XDRSDR (MFW)4.92430.0010.020
1 BGNlew bułgarski2.1341-0.0037-0.173
1 RONlej rumuński0.8965-0.0016-0.178
1 PHPpeso filipińskie0.06550.00020.306
1 THBbat (Tajlandia)0.107800.000
1 NZDdolar nowozelandzki2.477-0.016-0.642
1 SGDdolar singapurski2.5636-0.0076-0.296
100 ISKkorona islandzka3.3687-0.0059-0.175
1 HRKkuna chorwacka0.5611-0.0004-0.071
1 TRYlira turecka0.89650.00340.381
1 MXNpeso meksykańskie0.18240.00150.829
1 BRLreal brazylijski1.04340.00310.298
1 MYRringgit malezyjski0.8654-0.0028-0.323
10000 IDRrupia (Indonezja)2.4812-0.0044-0.177
100 KRWwon (Korea Płd.)0.31470.00070.223
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.53510.00080.150
1 ILS0.97240.00040.041
100 INR5.23290.00330.063
100 CLP0.57260.00140.245

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę