Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 03:32:57 -6h
Tokio (Japonia) 17:32:57 +8h
Sydney (Australia) 18:32:57 +9h
Londyn (Anglia) 08:32:57 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 17-02-17
Tabela nr 034/A/NBP/2017
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański4.06930.01260.311
1 EUReuro4.33140.01540.357
1 AUDdolar australijski3.1171-0.004-0.128
1 CZKkorona czeska0.16030.00060.376
1 DKKkorona duńska0.58270.00220.379
1 EEKkorona estońska00-100.000
1 HKDdolar hongkoński0.52430.00160.306
100 JPYjen japoński3.60390.03340.935
1 CADdolar kanadyjski3.1087-0.0017-0.055
1 LTLlit litewski00-100.000
1 LVLłat łotewski00-100.000
1 NOKkorona norweska0.48860.00060.123
1 ZARrand płdafrykański0.3102-0.0018-0.577
1 RUBrubel rosyjski0.0705-0.0004-0.564
1 CHFfrank szwajcarski4.07110.01950.481
1 SEKkorona szwedzka0.45710.00110.241
1 UAHhrywna ukraińska0.15050.00010.066
100 HUFforint węgierski1.40710.00560.400
1 GBPfunt szterling5.0533-0.0232-0.457
1 XDRSDR (MFW)5.5075-0.0124-0.225
1 BGNlew bułgarski2.21460.00780.353
1 RONlej rumuński0.95830.0040.419
1 PHPpeso filipińskie0.081200.000
1 THBbat (Tajlandia)0.11630.00040.345
1 NZDdolar nowozelandzki2.924-0.0078-0.266
1 SGDdolar singapurski2.87220.01230.430
100 ISKkorona islandzka3.68630.02090.570
1 HRKkuna chorwacka0.58160.00230.397
1 TRYlira turecka1.10720.00380.344
1 MXNpeso meksykańskie0.199-0.0004-0.201
1 BRLreal brazylijski1.3174-0.0094-0.708
1 MYRringgit malezyjski0.91390.0030.329
10000 IDRrupia (Indonezja)3.05250.0070.230
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3538-0.002-0.562
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.59250.0010.169
1 ILS1.09510.00910.838
100 INR6.0630.00930.154
100 CLP0.63680.0020.315

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę