Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 12:57:53 -6h
Tokio (Japonia) 02:57:53 +8h
Sydney (Australia) 03:57:53 +9h
Londyn (Anglia) 17:57:53 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 24-03-17
Tabela nr 059/A/NBP/2017
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.9481-0.0206-0.519
1 EUReuro4.2658-0.0092-0.215
1 AUDdolar australijski3.0094-0.017-0.562
1 CZKkorona czeska0.1579-0.0003-0.190
1 DKKkorona duńska0.5736-0.0013-0.226
1 EEKkorona estońska00-100.000
1 HKDdolar hongkoński0.5083-0.0027-0.528
100 JPYjen japoński3.5529-0.023-0.643
1 CADdolar kanadyjski2.9563-0.0179-0.602
1 LTLlit litewski00-100.000
1 LVLłat łotewski00-100.000
1 NOKkorona norweska0.4655-0.0023-0.492
1 ZARrand płdafrykański0.31670.00140.444
1 RUBrubel rosyjski0.0689-0.0001-0.145
1 CHFfrank szwajcarski3.9839-0.0083-0.208
1 SEKkorona szwedzka0.4479-0.0021-0.467
1 UAHhrywna ukraińska0.1456-0.0006-0.410
100 HUFforint węgierski1.3788-0.0049-0.354
1 GBPfunt szterling4.9327-0.025-0.504
1 XDRSDR (MFW)5.38760.00080.015
1 BGNlew bułgarski2.181-0.0048-0.220
1 RONlej rumuński0.9365-0.0027-0.287
1 PHPpeso filipińskie0.0786-0.0001-0.127
1 THBbat (Tajlandia)0.114-0.0005-0.437
1 NZDdolar nowozelandzki2.7694-0.0212-0.760
1 SGDdolar singapurski2.8216-0.0121-0.427
100 ISKkorona islandzka3.5578-0.0106-0.297
1 HRKkuna chorwacka0.5749-0.0015-0.260
1 TRYlira turecka1.0924-0.0015-0.137
1 MXNpeso meksykańskie0.20870.00030.144
1 BRLreal brazylijski1.2574-0.0286-2.224
1 MYRringgit malezyjski0.8921-0.004-0.446
10000 IDRrupia (Indonezja)2.9626-0.016-0.537
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3524-0.0012-0.339
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5736-0.0027-0.469
1 ILS1.0843-0.0024-0.221
100 INR6.0362-0.0203-0.335
100 CLP0.5955-0.0044-0.733

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę