Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 13:43:35 -6h
Tokio (Japonia) 03:43:35 +8h
Sydney (Australia) 04:43:35 +9h
Londyn (Anglia) 18:43:35 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Reklama


 
prawo podatki

Najnowsze

NBP
Kursy walut z dnia 25-07-16
Tabela nr 142/A/NBP/2016
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.96970.01930.489
1 EUReuro4.360.00360.083
1 AUDdolar australijski2.9720.01850.626
1 CZKkorona czeska0.16130.00010.062
1 DKKkorona duńska0.58610.00050.085
1 EEKkorona estońska00-100.000
1 HKDdolar hongkoński0.51180.00250.491
100 JPYjen japoński3.73220.01420.382
1 CADdolar kanadyjski3.01670.00770.256
1 LTLlit litewski00-100.000
1 LVLłat łotewski00-100.000
1 NOKkorona norweska0.4638-0.0011-0.237
1 ZARrand płdafrykański0.2775-0.0002-0.072
1 RUBrubel rosyjski0.061200.000
1 CHFfrank szwajcarski4.02750.02030.507
1 SEKkorona szwedzka0.459-0.0009-0.196
1 UAHhrywna ukraińska0.16010.00090.565
100 HUFforint węgierski1.39440.00570.410
1 GBPfunt szterling5.22220.01560.300
1 XDRSDR (MFW)5.48450.00240.044
1 BGNlew bułgarski2.22920.00180.081
1 RONlej rumuński0.98030.00360.369
1 PHPpeso filipińskie0.08420.00030.358
1 THBbat (Tajlandia)0.11320.00010.088
1 NZDdolar nowozelandzki2.7710.00930.337
1 SGDdolar singapurski2.91650.00280.096
100 ISKkorona islandzka3.24650.01470.455
1 HRKkuna chorwacka0.5830.00080.137
1 TRYlira turecka1.31030.02011.558
1 MXNpeso meksykańskie0.21360.00110.518
1 BRLreal brazylijski1.21830.01080.894
1 MYRringgit malezyjski0.97360.00070.072
10000 IDRrupia (Indonezja)3.02090.00760.252
100 KRWwon (Korea Płd.)0.34880.00150.432
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.59430.00230.389
1 ILS1.03260.00370.360
100 INR5.90110.01330.226
100 CLP0.61030.00380.627

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę