Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 22:47:29 -6h
Tokio (Japonia) 12:47:29 +8h
Sydney (Australia) 13:47:29 +9h
Londyn (Anglia) 03:47:29 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 19-07-18
Tabela nr 139/A/NBP/2018
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.71630.01320.356
1 EUReuro4.31550.01190.277
1 AUDdolar australijski2.73610.01380.507
1 CZKkorona czeska0.16680.00030.180
1 DKKkorona duńska0.5790.00170.294
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.47340.00160.339
100 JPYjen japoński3.29040.01450.443
1 CADdolar kanadyjski2.81140.01520.544
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4521-0.0005-0.110
1 ZARrand płdafrykański0.2774-0.001-0.359
1 RUBrubel rosyjski0.0586-0.0002-0.340
1 CHFfrank szwajcarski3.71210.0180.487
1 SEKkorona szwedzka0.4174-0.0004-0.096
1 UAHhrywna ukraińska0.1404-0.0003-0.213
100 HUFforint węgierski1.3272-0.0017-0.128
1 GBPfunt szterling4.83480.00720.149
1 XDRSDR (MFW)5.20270.03090.597
1 BGNlew bułgarski2.20650.00610.277
1 RONlej rumuński0.92720.00250.270
1 PHPpeso filipińskie0.06940.00020.289
1 THBbat (Tajlandia)0.111100.000
1 NZDdolar nowozelandzki2.50810.00640.256
1 SGDdolar singapurski2.71150.00480.177
100 ISKkorona islandzka3.46910.00960.277
1 HRKkuna chorwacka0.58370.00150.258
1 TRYlira turecka0.7674-0.0059-0.763
1 MXNpeso meksykańskie0.19560.00050.256
1 BRLreal brazylijski0.9650.00020.021
1 MYRringgit malezyjski0.91410.00240.263
10000 IDRrupia (Indonezja)2.5674-0.003-0.117
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3266-0.0006-0.183
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.549-0.0021-0.381
1 ILS1.01860.00180.177
100 INR5.3893-0.0125-0.231
100 CLP0.56930.00310.548

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę