Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 21:21:26 -6h
Tokio (Japonia) 11:21:26 +8h
Sydney (Australia) 12:21:26 +9h
Londyn (Anglia) 02:21:26 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Reklama


 
prawo podatki

Najnowsze

NBP
Kursy walut z dnia 25-08-16
Tabela nr 164/A/NBP/2016
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.8190.00160.042
1 EUReuro4.3095-0.0021-0.049
1 AUDdolar australijski2.9111-0.0007-0.024
1 CZKkorona czeska0.159500.000
1 DKKkorona duńska0.579-0.0003-0.052
1 EEKkorona estońska00-100.000
1 HKDdolar hongkoński0.49250.00020.041
100 JPYjen japoński3.8056-0.0053-0.139
1 CADdolar kanadyjski2.9566-0.0005-0.017
1 LTLlit litewski00-100.000
1 LVLłat łotewski00-100.000
1 NOKkorona norweska0.4654-0.0009-0.193
1 ZARrand płdafrykański0.2714-0.0003-0.110
1 RUBrubel rosyjski0.0587-0.0001-0.170
1 CHFfrank szwajcarski3.9575-0.0055-0.139
1 SEKkorona szwedzka0.4542-0.0021-0.460
1 UAHhrywna ukraińska0.150600.000
100 HUFforint węgierski1.39160.00010.007
1 GBPfunt szterling5.046300.000
1 XDRSDR (MFW)5.37290.02490.466
1 BGNlew bułgarski2.2034-0.0011-0.050
1 RONlej rumuński0.9670.00060.062
1 PHPpeso filipińskie0.08240.00030.365
1 THBbat (Tajlandia)0.11050.00020.181
1 NZDdolar nowozelandzki2.7926-0.0047-0.168
1 SGDdolar singapurski2.8225-0.0005-0.018
100 ISKkorona islandzka3.2685-0.0003-0.009
1 HRKkuna chorwacka0.5752-0.0007-0.122
1 TRYlira turecka1.29860.00580.449
1 MXNpeso meksykańskie0.20670.00030.145
1 BRLreal brazylijski1.18380.00440.373
1 MYRringgit malezyjski0.94850.00220.232
10000 IDRrupia (Indonezja)2.88420.00280.097
100 KRWwon (Korea Płd.)0.34220.00130.381
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5738-0.0002-0.035
1 ILS1.01360.00130.128
100 INR5.69550.00810.142
100 CLP0.56870.00130.229

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę