Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 22:54:58 -6h
Tokio (Japonia) 12:54:58 +8h
Sydney (Australia) 13:54:58 +9h
Londyn (Anglia) 03:54:58 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 21-09-18
Tabela nr 184/A/NBP/2018
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.6402-0.03-0.817
1 EUReuro4.29290.00170.040
1 AUDdolar australijski2.6564-0.0092-0.345
1 CZKkorona czeska0.16810.00020.119
1 DKKkorona duńska0.57560.00030.052
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.4659-0.002-0.427
100 JPYjen japoński3.2311-0.0381-1.165
1 CADdolar kanadyjski2.8202-0.0201-0.708
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.44770.00160.359
1 ZARrand płdafrykański0.25590.00351.387
1 RUBrubel rosyjski0.055-0.0003-0.542
1 CHFfrank szwajcarski3.80950.0110.290
1 SEKkorona szwedzka0.41460.00140.339
1 UAHhrywna ukraińska0.1298-0.001-0.765
100 HUFforint węgierski1.32730.00140.106
1 GBPfunt szterling4.8116-0.0296-0.611
1 XDRSDR (MFW)5.1216-0.0359-0.696
1 BGNlew bułgarski2.19490.00080.036
1 RONlej rumuński0.9222-0.0005-0.054
1 PHPpeso filipińskie0.0673-0.0005-0.737
1 THBbat (Tajlandia)0.1124-0.0009-0.794
1 NZDdolar nowozelandzki2.4378-0.0043-0.176
1 SGDdolar singapurski2.6705-0.0108-0.403
100 ISKkorona islandzka3.3175-0.009-0.271
1 HRKkuna chorwacka0.57810.00030.052
1 TRYlira turecka0.5796-0.0024-0.412
1 MXNpeso meksykańskie0.193-0.0026-1.329
1 BRLreal brazylijski0.89280.00450.507
1 MYRringgit malezyjski0.8818-0.0053-0.597
10000 IDRrupia (Indonezja)2.4563-0.016-0.647
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3262-0.0008-0.245
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5322-0.003-0.561
1 ILS1.0196-0.0039-0.381
100 INR5.0434-0.0494-0.970
100 CLP0.54570.00581.074

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę