Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 14:57:42 -6h
Tokio (Japonia) 04:57:42 +8h
Sydney (Australia) 05:57:42 +9h
Londyn (Anglia) 19:57:42 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 18-10-18
Tabela nr 203/A/NBP/2018
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.73020.01790.482
1 EUReuro4.29660.0030.070
1 AUDdolar australijski2.66380.00930.350
1 CZKkorona czeska0.16620.00010.060
1 DKKkorona duńska0.57590.00040.070
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.47590.00230.486
100 JPYjen japoński3.3140.00580.175
1 CADdolar kanadyjski2.8628-0.0049-0.171
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4541-0.0014-0.307
1 ZARrand płdafrykański0.26290.00210.805
1 RUBrubel rosyjski0.05690.00010.176
1 CHFfrank szwajcarski3.75430.00870.232
1 SEKkorona szwedzka0.4162-0.0006-0.144
1 UAHhrywna ukraińska0.13310.00010.075
100 HUFforint węgierski1.33440.00220.165
1 GBPfunt szterling4.89060.01120.230
1 XDRSDR (MFW)5.19780.02030.392
1 BGNlew bułgarski2.19690.00160.073
1 RONlej rumuński0.92080.00080.087
1 PHPpeso filipińskie0.06920.00030.435
1 THBbat (Tajlandia)0.11450.00020.175
1 NZDdolar nowozelandzki2.450.00480.196
1 SGDdolar singapurski2.70750.00560.207
100 ISKkorona islandzka3.1316-0.0116-0.369
1 HRKkuna chorwacka0.5790.00020.035
1 TRYlira turecka0.67240.02073.176
1 MXNpeso meksykańskie0.19770.00040.203
1 BRLreal brazylijski1.01160.01521.525
1 MYRringgit malezyjski0.89710.00270.302
10000 IDRrupia (Indonezja)2.45510.00560.229
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3289-0.0009-0.273
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.53730.00130.243
1 ILS1.02220.00460.452
100 INR5.07720.02530.501
100 CLP0.5537-0.0009-0.162

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę