Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 07:35:45 -6h
Tokio (Japonia) 21:35:45 +8h
Sydney (Australia) 22:35:45 +9h
Londyn (Anglia) 12:35:45 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 20-01-20
Tabela nr 012/A/NBP/2020
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.82770.02240.589
1 EUReuro4.24470.01030.243
1 AUDdolar australijski2.630.00140.053
1 CZKkorona czeska0.16890.00070.416
1 DKKkorona duńska0.5680.00140.247
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.49280.00280.571
100 JPYjen japoński3.47440.0210.608
1 CADdolar kanadyjski2.92950.01150.394
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.42950.00150.350
1 ZARrand płdafrykański0.2629-0.0017-0.642
1 RUBrubel rosyjski0.06220.00030.485
1 CHFfrank szwajcarski3.95390.01290.327
1 SEKkorona szwedzka0.40170.00050.125
1 UAHhrywna ukraińska0.15740.0010.639
100 HUFforint węgierski1.2599-0.0023-0.182
1 GBPfunt szterling4.96980.00160.032
1 XDRSDR (MFW)5.27570.03490.666
1 BGNlew bułgarski2.17030.00530.245
1 RONlej rumuński0.88810.00230.260
1 PHPpeso filipińskie0.07510.00040.535
1 THBbat (Tajlandia)0.12620.0010.799
1 NZDdolar nowozelandzki2.53010.0030.119
1 SGDdolar singapurski2.840.01170.414
100 ISKkorona islandzka3.0893-0.0015-0.049
1 HRKkuna chorwacka0.57080.00160.281
1 TRYlira turecka0.6479-0.0006-0.093
1 MXNpeso meksykańskie0.20490.00211.036
1 BRLreal brazylijski0.91880.00951.045
1 MYRringgit malezyjski0.94270.0040.426
10000 IDRrupia (Indonezja)2.80760.01720.616
100 KRWwon (Korea Płd.)0.33010.00180.548
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.55770.00280.505
1 ILS1.10650.0050.454
100 INR5.38290.0260.485
100 CLP0.49460.00450.918

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę