Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 03:20:36 -6h
Tokio (Japonia) 17:20:36 +8h
Sydney (Australia) 18:20:36 +9h
Londyn (Anglia) 08:20:36 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 25-05-17
Tabela nr 100/A/NBP/2017
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.7177-0.0358-0.954
1 EUReuro4.1796-0.0189-0.450
1 AUDdolar australijski2.7772-0.026-0.928
1 CZKkorona czeska0.1581-0.0003-0.189
1 DKKkorona duńska0.5617-0.0024-0.425
1 EEKkorona estońska00-100.000
1 HKDdolar hongkoński0.4772-0.0047-0.975
100 JPYjen japoński3.3256-0.0304-0.906
1 CADdolar kanadyjski2.7686-0.0101-0.363
1 LTLlit litewski00-100.000
1 LVLłat łotewski00-100.000
1 NOKkorona norweska0.4467-0.0009-0.201
1 ZARrand płdafrykański0.2881-0.0005-0.173
1 RUBrubel rosyjski0.0662-0.0005-0.750
1 CHFfrank szwajcarski3.8289-0.0182-0.473
1 SEKkorona szwedzka0.4298-0.0016-0.371
1 UAHhrywna ukraińska0.1415-0.0014-0.980
100 HUFforint węgierski1.3567-0.0017-0.125
1 GBPfunt szterling4.8238-0.0528-1.083
1 XDRSDR (MFW)5.1569-0.022-0.425
1 BGNlew bułgarski2.137-0.0097-0.452
1 RONlej rumuński0.9185-0.0037-0.401
1 PHPpeso filipińskie0.0746-0.0006-0.798
1 THBbat (Tajlandia)0.1086-0.0005-0.458
1 NZDdolar nowozelandzki2.6128-0.0209-0.794
1 SGDdolar singapurski2.6853-0.0169-0.625
100 ISKkorona islandzka3.707-0.0316-0.845
1 HRKkuna chorwacka0.5627-0.0026-0.460
1 TRYlira turecka1.0444-0.0076-0.722
1 MXNpeso meksykańskie0.2020.00030.149
1 BRLreal brazylijski1.135-0.0128-1.115
1 MYRringgit malezyjski0.8692-0.0051-0.583
10000 IDRrupia (Indonezja)2.7935-0.0265-0.940
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3322-0.0016-0.479
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5412-0.0035-0.643
1 ILS1.0387-0.0058-0.555
100 INR5.7594-0.032-0.553
100 CLP0.5531-0.003-0.539

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę