Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 07:52:34 -6h
Tokio (Japonia) 21:52:34 +8h
Sydney (Australia) 22:52:34 +9h
Londyn (Anglia) 12:52:34 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 23-01-17
Tabela nr 015/A/NBP/2017
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański4.076-0.0245-0.597
1 EUReuro4.37250.00670.153
1 AUDdolar australijski3.0782-0.0077-0.250
1 CZKkorona czeska0.16180.00030.186
1 DKKkorona duńska0.5880.00080.136
1 EEKkorona estońska00-100.000
1 HKDdolar hongkoński0.5254-0.0032-0.605
100 JPYjen japoński3.58740.02420.679
1 CADdolar kanadyjski3.0683-0.0063-0.205
1 LTLlit litewski00-100.000
1 LVLłat łotewski00-100.000
1 NOKkorona norweska0.485300.000
1 ZARrand płdafrykański0.3019-0.0004-0.132
1 RUBrubel rosyjski0.0686-0.0001-0.146
1 CHFfrank szwajcarski4.07810.00760.187
1 SEKkorona szwedzka0.46050.00120.261
1 UAHhrywna ukraińska0.1493-0.0003-0.201
100 HUFforint węgierski1.4119-0.0035-0.247
1 GBPfunt szterling5.07570.03520.698
1 XDRSDR (MFW)5.54720.00850.153
1 BGNlew bułgarski2.23560.00340.152
1 RONlej rumuński0.9720.00110.113
1 PHPpeso filipińskie0.0817-0.0003-0.366
1 THBbat (Tajlandia)0.1155-0.0003-0.259
1 NZDdolar nowozelandzki2.9276-0.0035-0.119
1 SGDdolar singapurski2.8698-0.0006-0.021
100 ISKkorona islandzka3.6121-0.002-0.055
1 HRKkuna chorwacka0.58160.00050.086
1 TRYlira turecka1.08150.01151.075
1 MXNpeso meksykańskie0.19050.00371.981
1 BRLreal brazylijski1.28640.00350.273
1 MYRringgit malezyjski0.9186-0.0036-0.390
10000 IDRrupia (Indonezja)3.0513-0.0066-0.216
100 KRWwon (Korea Płd.)0.34890.00030.086
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5945-0.0015-0.252
1 ILS1.073-0.003-0.279
100 INR5.984-0.0262-0.436
100 CLP0.62020.00020.032

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę