Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl Sfera-Finansow.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 14:44:42 -6h
Tokio (Japonia) 04:44:42 +8h
Sydney (Australia) 05:44:42 +9h
Londyn (Anglia) 19:44:42 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 27-07-17
Tabela nr 144/A/NBP/2017
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.6366-0.0295-0.805
1 EUReuro4.2650.00390.092
1 AUDdolar australijski2.91650.02010.694
1 CZKkorona czeska0.163800.000
1 DKKkorona duńska0.57350.00050.087
1 EEKkorona estońska00-100.000
1 HKDdolar hongkoński0.4656-0.0038-0.810
100 JPYjen japoński3.2693-0.008-0.244
1 CADdolar kanadyjski2.9222-0.0077-0.263
1 LTLlit litewski00-100.000
1 LVLłat łotewski00-100.000
1 NOKkorona norweska0.46010.00160.349
1 ZARrand płdafrykański0.28160.00110.392
1 RUBrubel rosyjski0.06120.00010.164
1 CHFfrank szwajcarski3.8116-0.0288-0.750
1 SEKkorona szwedzka0.4452-0.0004-0.090
1 UAHhrywna ukraińska0.1404-0.0011-0.777
100 HUFforint węgierski1.3970.00350.251
1 GBPfunt szterling4.77740.00520.109
1 XDRSDR (MFW)5.13550.02450.479
1 BGNlew bułgarski2.18070.00210.096
1 RONlej rumuński0.93430.00010.011
1 PHPpeso filipińskie0.072-0.0004-0.552
1 THBbat (Tajlandia)0.1092-0.0002-0.183
1 NZDdolar nowozelandzki2.73830.01720.632
1 SGDdolar singapurski2.679-0.0088-0.327
100 ISKkorona islandzka3.50450.05421.571
1 HRKkuna chorwacka0.57530.00060.104
1 TRYlira turecka1.02890.00070.068
1 MXNpeso meksykańskie0.20650.00050.243
1 BRLreal brazylijski1.15850.0030.260
1 MYRringgit malezyjski0.8504-0.0053-0.619
10000 IDRrupia (Indonezja)2.7306-0.0184-0.669
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3263-0.0004-0.122
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5397-0.003-0.553
1 ILS1.0243-0.0003-0.029
100 INR5.6704-0.0221-0.388
100 CLP0.56460.00070.124

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę