Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 19:51:43 -6h
Tokio (Japonia) 09:51:43 +8h
Sydney (Australia) 10:51:43 +9h
Londyn (Anglia) 00:51:43 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 15-10-18
Tabela nr 200/A/NBP/2018
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.7091-0.0039-0.105
1 EUReuro4.2927-0.0095-0.221
1 AUDdolar australijski2.6470.00270.102
1 CZKkorona czeska0.1664-0.0002-0.120
1 DKKkorona duńska0.5754-0.0013-0.225
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.4732-0.0007-0.148
100 JPYjen japoński3.32230.01470.444
1 CADdolar kanadyjski2.8492-0.0027-0.095
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.45430.00080.176
1 ZARrand płdafrykański0.2565-0.0003-0.117
1 RUBrubel rosyjski0.05650.00020.355
1 CHFfrank szwajcarski3.75020.00080.021
1 SEKkorona szwedzka0.4129-0.002-0.482
1 UAHhrywna ukraińska0.1329-0.0001-0.075
100 HUFforint węgierski1.32430.00020.015
1 GBPfunt szterling4.872-0.0361-0.736
1 XDRSDR (MFW)5.1823-0.0081-0.156
1 BGNlew bułgarski2.1949-0.0048-0.218
1 RONlej rumuński0.9199-0.0032-0.347
1 PHPpeso filipińskie0.0685-0.0002-0.291
1 THBbat (Tajlandia)0.113400.000
1 NZDdolar nowozelandzki2.42330.0010.041
1 SGDdolar singapurski2.6933-0.0025-0.093
100 ISKkorona islandzka3.194-0.007-0.219
1 HRKkuna chorwacka0.5788-0.0016-0.276
1 TRYlira turecka0.63470.01061.698
1 MXNpeso meksykańskie0.19680.00010.051
1 BRLreal brazylijski0.9805-0.001-0.102
1 MYRringgit malezyjski0.8924-0.0013-0.145
10000 IDRrupia (Indonezja)2.4386-0.0033-0.135
100 KRWwon (Korea Płd.)0.327500.000
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5356-0.0005-0.093
1 ILS1.0232-0.0001-0.010
100 INR5.0116-0.0261-0.518
100 CLP0.54570.00240.442

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę