Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 12:51:08 -6h
Tokio (Japonia) 02:51:08 +8h
Sydney (Australia) 03:51:08 +9h
Londyn (Anglia) 17:51:08 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 05-12-19
Tabela nr 235/A/NBP/2019
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.8566-0.0081-0.210
1 EUReuro4.2777-0.0015-0.035
1 AUDdolar australijski2.6353-0.0037-0.140
1 CZKkorona czeska0.1676-0.0001-0.060
1 DKKkorona duńska0.5725-0.0002-0.035
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.4927-0.001-0.203
100 JPYjen japoński3.5394-0.0146-0.411
1 CADdolar kanadyjski2.92580.01590.546
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.42130.00110.262
1 ZARrand płdafrykański0.2633-0.0019-0.716
1 RUBrubel rosyjski0.060400.000
1 CHFfrank szwajcarski3.8989-0.0092-0.235
1 SEKkorona szwedzka0.40620.00150.371
1 UAHhrywna ukraińska0.16160.00010.062
100 HUFforint węgierski1.29260.00120.093
1 GBPfunt szterling5.06510.02010.398
1 XDRSDR (MFW)5.3143-0.0036-0.068
1 BGNlew bułgarski2.1871-0.0008-0.037
1 RONlej rumuński0.8954-0.0009-0.100
1 PHPpeso filipińskie0.075800.000
1 THBbat (Tajlandia)0.1271-0.0004-0.314
1 NZDdolar nowozelandzki2.51990.00430.171
1 SGDdolar singapurski2.8326-0.0014-0.049
100 ISKkorona islandzka3.1781-0.0011-0.035
1 HRKkuna chorwacka0.5751-0.0002-0.035
1 TRYlira turecka0.6708-0.002-0.297
1 MXNpeso meksykańskie0.19840.00060.303
1 BRLreal brazylijski0.9166-0.0024-0.261
1 MYRringgit malezyjski0.9249-0.0004-0.043
10000 IDRrupia (Indonezja)2.7420.0020.073
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3236-0.0007-0.216
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5476-0.0002-0.037
1 ILS1.1102-0.0009-0.081
100 INR5.39980.00220.041
100 CLP0.48970.00851.766

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę