Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 14:31:20 -6h
Tokio (Japonia) 04:31:20 +8h
Sydney (Australia) 05:31:20 +9h
Londyn (Anglia) 19:31:20 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 21-02-20
Tabela nr 036/A/NBP/2020
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.96230.00020.005
1 EUReuro4.28310.00420.098
1 AUDdolar australijski2.6122-0.0168-0.639
1 CZKkorona czeska0.1709-0.0002-0.117
1 DKKkorona duńska0.57350.00060.105
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.5088-0.0005-0.098
100 JPYjen japoński3.54660.00860.243
1 CADdolar kanadyjski2.988-0.0021-0.070
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4244-0.0014-0.329
1 ZARrand płdafrykański0.2621-0.0003-0.114
1 RUBrubel rosyjski0.0615-0.0007-1.125
1 CHFfrank szwajcarski4.03670.00590.146
1 SEKkorona szwedzka0.40450.00040.099
1 UAHhrywna ukraińska0.16190.00010.062
100 HUFforint węgierski1.26810.00160.126
1 GBPfunt szterling5.11780.00650.127
1 XDRSDR (MFW)5.405-0.0013-0.024
1 BGNlew bułgarski2.18990.00210.096
1 RONlej rumuński0.8919-0.0027-0.302
1 PHPpeso filipińskie0.0779-0.0002-0.256
1 THBbat (Tajlandia)0.1252-0.0008-0.635
1 NZDdolar nowozelandzki2.4998-0.0149-0.593
1 SGDdolar singapurski2.830.00010.004
100 ISKkorona islandzka3.1014-0.0015-0.048
1 HRKkuna chorwacka0.5750.00060.104
1 TRYlira turecka0.6481-0.0022-0.338
1 MXNpeso meksykańskie0.2092-0.0033-1.553
1 BRLreal brazylijski0.9017-0.0059-0.650
1 MYRringgit malezyjski0.9452-0.0022-0.232
10000 IDRrupia (Indonezja)2.8784-0.0121-0.419
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3274-0.0015-0.456
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5633-0.0012-0.213
1 ILS1.15730.00370.321
100 INR5.5077-0.0224-0.405
100 CLP0.4907-0.0066-1.327

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę