Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 03:40:26 -6h
Tokio (Japonia) 17:40:26 +8h
Sydney (Australia) 18:40:26 +9h
Londyn (Anglia) 08:40:26 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 03-07-20
Tabela nr 128/A/NBP/2020
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.97640.02360.597
1 EUReuro4.46710.00120.027
1 AUDdolar australijski2.75810.0180.657
1 CZKkorona czeska0.167800.000
1 DKKkorona duńska0.59950.00010.017
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.51310.00310.608
100 JPYjen japoński3.70040.01870.508
1 CADdolar kanadyjski2.93160.02160.742
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4183-0.0004-0.096
1 ZARrand płdafrykański0.23480.00090.385
1 RUBrubel rosyjski0.05640.00020.356
1 CHFfrank szwajcarski4.20180.00980.234
1 SEKkorona szwedzka0.4269-0.0007-0.164
1 UAHhrywna ukraińska0.14650.0010.687
100 HUFforint węgierski1.2720.0020.157
1 GBPfunt szterling4.9560.0060.121
1 XDRSDR (MFW)5.4654-0.0256-0.466
1 BGNlew bułgarski2.2840.00060.026
1 RONlej rumuński0.9233-0.0009-0.097
1 PHPpeso filipińskie0.08030.00070.879
1 THBbat (Tajlandia)0.12780.00050.393
1 NZDdolar nowozelandzki2.59560.01930.749
1 SGDdolar singapurski2.8520.01210.426
100 ISKkorona islandzka2.858-0.0084-0.293
1 HRKkuna chorwacka0.5910.00050.085
1 TRYlira turecka0.580.00360.625
1 MXNpeso meksykańskie0.17710.0021.142
1 BRLreal brazylijski0.7419-0.0014-0.188
1 MYRringgit malezyjski0.92760.00530.575
10000 IDRrupia (Indonezja)2.7405-0.0086-0.313
100 KRWwon (Korea Płd.)0.33160.00180.546
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.56260.00310.554
1 ILS1.15820.01120.976
100 INR5.32210.02670.504
100 CLP0.49640.00761.555

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę