Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 22:26:31 -6h
Tokio (Japonia) 12:26:31 +8h
Sydney (Australia) 13:26:31 +9h
Londyn (Anglia) 03:26:31 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 03-04-20
Tabela nr 066/A/NBP/2020
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański4.23960.04791.143
1 EUReuro4.57920.00230.050
1 AUDdolar australijski2.5527-0.0036-0.141
1 CZKkorona czeska0.1667-0.0002-0.120
1 DKKkorona duńska0.6131-0.0001-0.016
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.54690.00621.147
100 JPYjen japoński3.91670.01050.269
1 CADdolar kanadyjski2.99560.02810.947
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.40690.00080.197
1 ZARrand płdafrykański0.2263-0.0041-1.780
1 RUBrubel rosyjski0.05520.00152.793
1 CHFfrank szwajcarski4.34030.00840.194
1 SEKkorona szwedzka0.4190.00040.096
1 UAHhrywna ukraińska0.15510.00312.039
100 HUFforint węgierski1.2558-0.009-0.712
1 GBPfunt szterling5.21640.00890.171
1 XDRSDR (MFW)5.7340.01740.304
1 BGNlew bułgarski2.34130.00110.047
1 RONlej rumuński0.94760.00030.032
1 PHPpeso filipińskie0.08340.0011.214
1 THBbat (Tajlandia)0.12870.00161.259
1 NZDdolar nowozelandzki2.493-0.0035-0.140
1 SGDdolar singapurski2.95580.02480.846
100 ISKkorona islandzka2.9410.0090.307
1 HRKkuna chorwacka0.60010.00010.017
1 TRYlira turecka0.63340.00470.748
1 MXNpeso meksykańskie0.1723-0.0019-1.091
1 BRLreal brazylijski0.80650.0081.002
1 MYRringgit malezyjski0.97310.01231.280
10000 IDRrupia (Indonezja)2.58120.03691.450
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3440.00240.703
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.59790.00751.270
1 ILS1.16690.01080.934
100 INR5.57110.06871.249
100 CLP0.49180.00731.507

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę