Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 22:55:50 -6h
Tokio (Japonia) 12:55:50 +8h
Sydney (Australia) 13:55:50 +9h
Londyn (Anglia) 03:55:50 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 13-12-18
Tabela nr 242/A/NBP/2018
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.7739-0.0195-0.514
1 EUReuro4.2937-0.0056-0.130
1 AUDdolar australijski2.7296-0.0082-0.300
1 CZKkorona czeska0.166200.000
1 DKKkorona duńska0.5753-0.0007-0.122
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.4832-0.0021-0.433
100 JPYjen japoński3.3257-0.0173-0.517
1 CADdolar kanadyjski2.826-0.0108-0.381
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4415-0.0009-0.203
1 ZARrand płdafrykański0.26710.00160.603
1 RUBrubel rosyjski0.0569-0.0002-0.350
1 CHFfrank szwajcarski3.8036-0.0155-0.406
1 SEKkorona szwedzka0.41630.00120.289
1 UAHhrywna ukraińska0.1357-0.0004-0.294
100 HUFforint węgierski1.3272-0.0015-0.113
1 GBPfunt szterling4.77870.02310.486
1 XDRSDR (MFW)5.2272-0.0024-0.046
1 BGNlew bułgarski2.1953-0.0029-0.132
1 RONlej rumuński0.92390.00110.119
1 PHPpeso filipińskie0.0717-0.0004-0.555
1 THBbat (Tajlandia)0.1153-0.0004-0.346
1 NZDdolar nowozelandzki2.5937-0.0087-0.334
1 SGDdolar singapurski2.7534-0.0096-0.347
100 ISKkorona islandzka3.0626-0.0083-0.270
1 HRKkuna chorwacka0.5808-0.0011-0.189
1 TRYlira turecka0.6995-0.01-1.409
1 MXNpeso meksykańskie0.1878-0.0006-0.318
1 BRLreal brazylijski0.97880.00710.731
1 MYRringgit malezyjski0.9028-0.0036-0.397
10000 IDRrupia (Indonezja)2.60310.00430.165
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3354-0.0007-0.208
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5488-0.0018-0.327
1 ILS1.005-0.007-0.692
100 INR5.2641-0.0037-0.070
100 CLP0.55650.00160.288

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę