Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 20:57:00 -6h
Tokio (Japonia) 10:57:00 +8h
Sydney (Australia) 11:57:00 +9h
Londyn (Anglia) 01:57:00 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 14-11-18
Tabela nr 221/A/NBP/2018
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.8114-0.0154-0.402
1 EUReuro4.2954-0.004-0.093
1 AUDdolar australijski2.7404-0.0127-0.461
1 CZKkorona czeska0.1654-0.0003-0.181
1 DKKkorona duńska0.5757-0.0005-0.087
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.4866-0.0022-0.450
100 JPYjen japoński3.3466-0.0069-0.206
1 CADdolar kanadyjski2.8787-0.0125-0.432
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4473-0.0025-0.556
1 ZARrand płdafrykański0.26410.00020.076
1 RUBrubel rosyjski0.0563-0.0002-0.354
1 CHFfrank szwajcarski3.7747-0.0115-0.304
1 SEKkorona szwedzka0.418-0.0017-0.405
1 UAHhrywna ukraińska0.1369-0.0003-0.219
100 HUFforint węgierski1.3302-0.0024-0.180
1 GBPfunt szterling4.94240.00990.201
1 XDRSDR (MFW)5.2617-0.0023-0.044
1 BGNlew bułgarski2.1962-0.002-0.091
1 RONlej rumuński0.922-0.0008-0.087
1 PHPpeso filipińskie0.0716-0.0005-0.693
1 THBbat (Tajlandia)0.1155-0.0004-0.345
1 NZDdolar nowozelandzki2.58070.00030.012
1 SGDdolar singapurski2.7578-0.0081-0.293
100 ISKkorona islandzka3.0572-0.0426-1.374
1 HRKkuna chorwacka0.5787-0.0005-0.086
1 TRYlira turecka0.69780.00420.606
1 MXNpeso meksykańskie0.1859-0.0015-0.800
1 BRLreal brazylijski1.0021-0.0136-1.339
1 MYRringgit malezyjski0.9083-0.0041-0.449
10000 IDRrupia (Indonezja)2.5775-0.0064-0.248
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3355-0.0018-0.534
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5482-0.0018-0.327
1 ILS1.0319-0.0044-0.425
100 INR5.26660.00030.006
100 CLP0.5512-0.0054-0.970

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę